Oferta pracy

Koordynator projektów fotowoltaicznych

ENGIE Zielona Energia Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja prac na budowach dla instalacji fotowoltaicznych

  • weryfikacja i nadzór nad dokumentacją projektową wykonawczą i powykonawczą instalacji fotowoltaicznych

  • kontrola postępu robót prac oraz spełniania standardów BHP na nadzorowanych budowach

  • kontrola w zakresie jakości i terminowości dostaw komponentów i realizacji prac przez podwykonawców

  • opracowywanie harmonogramów prac oraz kosztorysów na potrzeby projektów

  • weryfikacja założeń projektowych przed przekazaniem do realizacji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy przy projektach OZE minimum dwa lata – warunek konieczny

  • doświadczenie w branży fotowoltaicznej

  • prawo jazdy B (praca zakłada wyjazdy na budowy)

  • umiejętność pracy na kilku projektach jednocześnie

  • uprawnienia inspektora nadzoru budowlanego mile widziane

  • uprawnienia SEP D, E do 1kV

  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

  • umiejętność organizacji czasu pracy i zarządzania priorytetami

To oferujemy

  • możliwość dołączenia do zespołu światowego lidera w sektorze energetyki – Grupa ENGIE to 160 tys. pracowników na całym świecie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • rozwój zawodowy w przyjaznej atmosferze (dostęp do szkoleń i warsztatów)

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

  • benefity pracownicze („wczasy pod gruszą”, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program bonusowy)

  • elastyczny czas pracy

  • świetną atmosferę, owoce, mniejsze i większe integracje

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji
1

rozmowa z rekruterem

2

spotkanie z przełożonym

3

czasami testy i zadania :)

4

oferta zatrudnienia

ENGIE to globalna firma energetyczna, lider transformacji energetycznej, wiodący dostawca energii elektrycznej, gazu ziemnego i usług energetycznych. Zatrudniając około 160 000 pracowników w ponad 70 krajach na całym świecie, ENGIE osiągnęło przychody w wysokości 60,6 miliardów euro w 2018 roku.

Dołącz do przyjaznego, rozwijającego i elastycznego środowiska pracy, które zachęca do innowacji i kreatywności oraz pomóż nam sprostać wyzwaniom energetycznym dnia dzisiejszego i jutra.

ENGIE Zielona Energia Sp. z o.o. jest jedną ze spółek Grupy ENGIE z siedzibą w Katowicach.

Przewiń do profilu firmy