Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Projektów - Francja

Intensive Work Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów pracy tymczasowej dla klientów firmy we Francji;

  • Samodzielne planowanie procesu pozyskania i weryfikacji kompetencji kandydatów;

  • Rekrutacja kandydatów, spotkania z kandydatami w różnych lokalizacjach w Polsce – w zależności od potrzeb;

  • Wyszukiwanie kwater, planowanie i organizowanie logistyki / dojazdów kandydatów na miejsce pracy;

  • Przygotowanie dokumentów do zatrudnienia kandydatów w oparciu o obowiązujące wytyczne; Podpisywanie umów z kandydatami;

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji dotyczący zatrudnienia kandydata, zgłoszenia do ZUS, weryfikacji A1;

  • Utrzymanie stałego kontaktu z pracownikami obsługiwanych projektów oraz klientami firmy;

  • Bliska współpraca z przedstawicielami firmy we Francji, działem kadr w Polsce.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w rekrutacji oraz realizacji projektów pracy tymczasowej;

  • Wiedza z zakresu prawa pracy, ustawy o pracy tymczasowej;

  • Biegła znajomość języka francuskiego;

  • Świetna organizacji czasu pracy; samodzielność, samodyscyplina w działaniu, kreatywność w dotarciu do kandydatów w zależności od rekrutowanych stanowisk;

  • Prawo jazdy kat. B oraz mobilność – w zależności od potrzeb realizowanego projektu;

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami jak i pracownikami;

  • Proaktywna postawa biznesowa, skuteczność w działaniu i nastawienie na cel.

To oferujemy

  • Zatrudnienie adekwatne do potrzeb (umowa o pracę jest dla nas standardem, jednakże w zależności od preferencji kandydata możemy podjąć współpracę w innej formie);

  • Samochód służbowy (w czasie wyjazdów służbowych) i wszelkie niezbędne narzędzia pracy;

  • Wynagrodzenie podstawowe + premiowy;

  • Coroczne pakiety szkoleń z zakresu wiedzy branżowej;

  • Pakiet Ubezpieczeniowy wraz z kartą Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Nasza firma to marka związana z branżą rekrutacji, pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, mająca wpływ na kształt lokalnych rynków pracy na wszystkich obszarach objętych jej działalnością. Z tego względu nie tylko realizujemy, ale także upowszechniamy dobre praktyki, ułatwiając najważniejszym podmiotom rynku pracy – Przedsiębiorcom i Pracownikom – nawiązywanie współpracy i realizację założonych celów.

Najważniejszą wartością jest dla nas dotrzymywanie zobowiązań, zarówno w relacjach z Przedsiębiorcami, jak i Pracownikami. Rzetelność i kompetencja w realizacji codziennych zadań to absolutny fundament naszej pracy.

Dzięki połączeniu kadry zatrudnionych w naszej firmie specjalistów wraz z odpowiednio wykwalifikowanymi pracownikami z różnych krajów z potrzebami Klientów dbamy, by efektem partnerskiej współpracy był sukcesywny wzrost i rozwój zadowolenia, satysfakcji, zysków każdej ze stron.

Przewiń do profilu firmy