Oferta pracy

Koordynator projektów HR / HR Partner

Muzeum Narodowe w KrakowieO firmie

  • aleja 3 Maja 1, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Muzeum Narodowe w Krakowie

aleja 3 Maja 1

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • udział w kreowaniu polityki personalnej Muzeum, w tym opracowywanie, wdrażanie i bieżące koordynowanie projektów w obszarze miękkiego HR (jako lider lub uczestnik projektu) – opisy stanowisk, oceny pracownicze, system onboardingu pracowników, ścieżki rozwoju i plany sukcesji,

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych (wewnętrznych oraz zewnętrznych),

  • bieżące wsparcie kadry menadżerskiej w realizacji procesów HR, doradztwo w zakresie stosowania procedur i narzędzi HR, wsparcie w obszarze kierowania zespołem, komunikowania i wprowadzania zmian organizacyjnych, rozwiązywania konfliktów oraz problemów personalnych,

  • sporządzanie i wdrażanie wewnętrznych regulaminów, instrukcji i procedur w ramach realizowanych projektów,

  • wsparcie procesu komunikacji wewnętrznej oraz rozwój i utrzymywanie relacji pracowniczych,

  • wsparcie procesu rozwoju i szkoleń pracowników, w tym prowadzenie szkoleń wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu psychologii, ZZL bądź pokrewne),

  • min. 2 lata doświadczenia w samodzielnej koordynacji projektów z zakresu miękkiego HR,

  • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń,

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz porządkowania procesów,

  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności programów Excel i Power Point,

  • umiejętność redagowania dokumentów oraz doświadczenie w przygotowywaniu wewnętrznych regulacji (regulaminów, procedur etc.),

  • znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy (mile widziane),

  • samodzielność i dokładność w działaniu, asertywność oraz proaktywna postawa,

  • umiejętność budowania partnerskich relacji wewnątrz organizacji.

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę – umowa na zastępstwo na okres ok. 1 roku,

  • realny wpływ na kształt procesów HR w renomowanej instytucji kultury,

  • współpracę z zaangażowanym zespołem specjalistów oraz atmosferę w dziale opartą na życzliwości, szacunku i wzajemnej pomocy,

  • możliwość rozwoju w różnych obszarach HR oraz koordynowania ciekawych projektów HR-owych,

  • pracę w fantastycznej lokalizacji – budynek Gmachu Głównego Muzeum Narodowego w Krakowie,

  • elastyczne godziny pracy,

  • atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dofinansowanie wypoczynku),

  • możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (darmowe wejścia na wszystkie wystawy MNK).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

Muzeum Narodowe w Krakowie jest najstarszym i największym muzeum z przymiotnikiem "narodowe" w nazwie w Polsce. Zostało powołane do życia w 1879 r. uchwałą Rady Miasta Krakowa, jest zatem instytucją kultury z ponad 140-letnią tradycją. Zbiory, nad którymi sprawujemy pieczę liczą ponad 900 tysięcy eksponatów, a naszą misją jest upowszechnianie sztuki polskiej i zagranicznej. Zatrudniamy obecnie prawie 600 pracowników pracujących w kilkunastu oddziałach Muzeum zlokalizowanych w Krakowie oraz Zakopanem.

Do naszego HR-owego zespołu poszukujemy osoby, która wesprze nas swoim doświadczeniem administracyjno – procesowym w zakresie projektów HR-owych. Współpraca w ramach umowy na zastępstwo, na okres ok. 1 roku.

Jako Koordynator projektów HR / HR Partner będziesz mieć realny wkład w tworzenie i rozwój procesów HR w organizacji, która daje szansę na zdobywanie i wymianę doświadczeń.

Przewiń do profilu firmy