Ta oferta pracy jest nieaktualna od 202 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Projektów Informatycznych

  • Puławy, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań medycznych i wysokospecjalistycznej aparatury medycznej na rynku polskim. Przez ostatnie 20 lat z naszych rozwiązań skorzystało przeszło 6000 lekarzy, diagnostów i menedżerów placówek medycznych. Stale rozwijamy nasze produkty oraz poszerzamy sieć przedstawicieli, którzy wspierają naszych klientów pomagając im w ich rozwoju oraz dostarczaniu najwyższej jakości usług medycznych.

    W związku z nową strategią rozwoju do naszego zespołu poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    KOORDYNATOR PROJEKTÓW INFORMATYCZNYCH
    Miejsce pracy: Puławy

    Opis stanowiska:

    Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za analizę systemów informatycznych takich jak między innymi ERP i CRM, aktualizację, koordynację wdrożenia oraz późniejszą obsługę i wsparcie systemów do obsługi klientów oraz procesów wewnętrznych firmy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat kierunków technicznych takich jak informatyka, robotyka, itp.
    • Bardzo dobra, praktyczna znajomość programu EXCEL
    • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze – 40 godzin tygodniowo
    • Doskonała organizacja pracy oraz czasu własnego
    • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność prowadzenia kilku projektów w tym samym czasie
    • Praktyczna znajomość aspektów związanych z prowadzeniem analiz biznesowych
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
    • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów i zadań
    • Odpowiedzialność, samodzielność

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy
    • Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.

    Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.