Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator projektów instalacji fotowoltaicznych

ONEPOWERO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie projektów realizacji instalacji fotowoltaicznych

  • Projektowanie instalacji fotowoltaicznych

  • Zamawianie komponentów (kosztorysowanie)

  • Przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych do OSD

  • Wyjazdy na wizje lokalną do klienta

  • Wyjazdy w celu rozwiązywania problemów u klientów np. konfigurację monitoringu, pomiary

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży elektrycznej

  • Umiejętność projektowania instalacji elektrycznych

  • Uprawnienia elektryczne SEP

  • Umiejętność kierowania kilkunastoma projektami jednocześnie

  • Umiejętność zarządzania ludźmi

  • Kreatywność, systematyczność i dokładność

  • Pracowitość i zaangażowanie w rozwój firmy

  • Prawo jazdy

To oferujemy

  • Ambitną pracę z perspektywami rozwoju zawodowego - awansu

  • Szkolenia branżowe

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę/ kontraktu

  • Pracę głównie biurową

  • Przyjazną atmosferę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Absolutny brak absurdów korporacyjnych

  • Spotkania integracyjne

ONEPOWER

ONEPOWER - Jesteśmy firmą stworzoną przez ludzi z ogromnym doświadczeniem zdobytym w Polsce i za granicą w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Jesteśmy jedną z wielu firm w Polsce, która zajmuje się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych, ale jedną z nielicznych która robi to z pasji i zamiłowania stawiając potrzeby Klienta na pierwszym miejscu. Dzięki dialogowi i doświadczeniu naszego personelu możemy dostarczyć i zainstalować najlepiej dopasowane systemy fotowoltaiczne.

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.