Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Projektów (Integracja placówek medycznych)

PZU Zdrowie SA

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • Kierownik / Koordynator

Twoje zadania:

  • Udział w dostosowaniu ramowego planu integracji do specyfiki placówek w kolejnych regionach poprzez wsparcie w określeniu zakresu, harmonogramu i budżetu całości zmiany
  • Przygotowanie wdrożenia w ramach przydzielonego zakresu odpowiedzialności. W zależności od ustaleń może mieć on wymiar geograficzny (odpowiedzialność za portfel kilku integrowanych placówek) lub funkcjonalny (np. wypracowanie i uzgodnienie procesów biznesowych; przygotowywanie wymagań do systemów informatycznych; monitorowanie zmian o charakterze regulacyjnym; wsparcie w tworzeniu Centrów Usług Wspólnych)
  • Bezpośredni nadzór nad wdrożeniem – komunikacja z kadrą placówek i Biur Centrali PZU Zdrowie, raportowanie postępów, monitorowanie ryzyka, proponowanie działań naprawczych i usprawnień do modelu

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe i co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy
  • Posiadasz praktyczną znajomość branży opieki zdrowotnej lub doświadczenie w realizacji projektów o charakterze transformacji biznesu; połączenie tych dwóch umiejętności będzie dodatkowym atutem
  • Łączysz umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • Nie boisz się nowych zagadnień i wyzwań, szukasz nowych sposobów rozwiązywania problemów
  • Chcesz mieć w CV projekt, który mogłaby prowadzić któraś z wiodących firm doradczych – a równocześnie cenisz równowagę między pracą a życiem prywatnym

Co możemy Ci zaoferować:

  • Umowa o pracę
  • Szybka ścieżka poznawania jednego z największych operatorów medycznych w Polsce
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa
  • Zatrudnienie w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku
  • Praca w dobrej atmosferze w zespole nastawionym na realizację wspólnego celu

Nie czekaj i zgłoś się już dziś!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PZU Zdrowie SA z siedzibą przy ul. Konstruktorskiej 13, 02-673 Warszawa. Pani/ Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody. W przypadku wyrażenia odrębnej zgody Pani/ Pana dane osobowe będą również przetwarzane w celu archiwizacji i rekrutacji w przyszłości na inne stanowiska w Grupie PZU. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych kandydatów do pracy znajduje w polityce https://www.pzu.pl/informacja-prawna”.

Ogłoszenie archiwalne