Oferta pracy

Koordynator projektów IT

Gerresheimer Bolesławiec S.A.

Bolesława Chrobrego 15

Bolesławiec

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja projektu ITS w zakresie infrastruktury IT (sieć, serwery).

  • Koordynacja prac dostawców i podwykonawców.

  • Weryfikacja kompletności dostaw sprzętu: ilości, kompletnej dokumentacji, certyfikatów, WZ itp.

  • Udział w fazie instalacji urządzeń i systemów.

  • Kontrola prawidłowego funkcjonowania urządzeń.

  • Udział w testach i odbiorach.

  • Czuwanie nad prawidłowym i bezawaryjnym działaniem serwerów, komputerów i urządzeń sieciowych.

  • Przygotowywanie, konfigurowanie, administrowanie maszynami wirtualnymi.

  • Przygotowywanie i odtwarzanie backupu.

  • Deployment oprogramowania w środowisku klienta.

  • Zarządzanie sprzętem IT oraz telefonami komórkowymi spółki.

  • Promowanie nowych technologii i wsparcie użytkowników w ich wykorzystywaniu.

  • Stały kontakt oraz współpraca z międzynarodową grupą Gerresheimer.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane kierunki: informatyka, teleinformatyka, telekomunikacja).

  • ·Co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierownika projektu IT lub kierownika oddziału IT w firmie.

  • Doświadczenie w zakresie projektowania infrastruktury IT (sieć, serwery) i jej wdrożenia.

  • Preferowane doświadczenia w projektach realizowanych dla klientów publicznych (wdrożenie zgodne z obowiązującymi przepisami, formalna komunikacja z klientem).

  • Doświadczenie w zakresie tworzenia dokumentacji.

  • Doświadczenie w zakresie pozyskiwania dostawców/podwykonawców i koordynacja procesu projektowania i wdrożenia.

  • Dobra znajomość sieci komputerowych (LAN, MAN, WAN).

  • Dobra znajomość rozwiązań serwerowych.

  • Dobra znajomość MS Office.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Umiejętność zarządzania projektami.

  • Wysoki poziom współpracy w zespole – bycie wsparciem dla kadry zarządzającej w zakresie rozwiązań IT.

  • Umiejętność komunikowania i słuchania.

  • Odpowiedzialność, dokładność, skrupulatność.

  • Wysoki poziom umiejętności planowania i organizacji pracy własnej.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji.

  • Rozwój w międzynarodowym otoczeniu spółek z Grupy GERRESHEIMER.

  • Konkurencyjny system wynagradzania i motywowania.

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, dofinansowania wakacyjne, dofinansowanie kantyny pracowniczej).

  • Rozwój wiedzy technicznej oraz metodologii prowadzenia projektów.

  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kompetencji zawodowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Gerresheimer Bolesławiec S.A. jest członkiem międzynarodowej Gerresheimer Group specjalizującej się w produkcji najwyższej jakości opakowań i systemów aplikacji dla farmacji oraz opakowań dla przemysłu kosmetycznego. Nasza pasja: Innowacje dla lepszego życia. Zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla naszych klientów. Nasze koncepcje, naszą pracę cechuje pasja i entuzjazm, od pierwszego szkicu do finalnego produktu.

Przewiń do profilu firmy