Oferta pracy

Koordynator projektów IT dla transportu drogowego

Schenker Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Jakie są główne obowiązki i wyzwania na tym stanowisku?

  • Prowadzenie i udział w projektach związanych z rozwojem systemów do zarządzania transportem drogowym,
  • Koordynowanie prac zespołu zarządzającego projektami IT dla biznesu transportu lądowego,
  • Współpraca z partnerami biznesowymi w zakresie zarządzania priorytetami portfela projektów,
  • Współpraca w rozproszonym międzynarodowym środowisku IT
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji projektowych,
  • Raportowanie i odpowiedzialność za terminowe dostarczanie produktów projektu,
  • Propagowanie i dbanie o utrzymanie standardów korporacyjnych i metodyk projektowych.

Czego potrzebujesz, aby odnieść sukces w tej rekrutacji?

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami IT w środowisku międzynarodowym,
  • Silna orientacja na klienta i efektywne dostarczanie rozwiązań,
  • Doświadczenie w komunikacji z biznesem,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1/C2,
  • Doświadczenie w branży i znajomość procesów logistycznych
  • Umiejętność pracy w metodykach Prince2 oraz Agile.

Co oferujemy?

  • Pracę w wielokulturowym środowisku ludzi cechujących się energią, pasją i zaangażowaniem, którzy współpracują, aby osiągnąć ambitne cele i rozwinąć swój indywidualny potencjał,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, w tym ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, plan emerytalny PPE, program fitness (Benefit Multisport) ,
  • Duże możliwości rozwoju w ramach całej grupy Schenker,
  • Możliwość współpracy w oparciu o umowę o pracę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy