Oferta pracy

Koordynator projektów IT

Via MedicaO firmie

Via Medica

Świętokrzyska 73

Gdańsk

Główne zadania:

  • Koordynacja technicznej realizacji projektów IT - serwisów internetowych, materiałów multimedialnych, aplikacji mobilnych
  • Przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnych na podstawie zebranych wymagań od klienta wewnętrznego jak i zewnętrznego
  • Przygotowywanie mockup dla projektów wewnętrznych
  • Wyszukiwanie podwykonawców, którym zlecone zostaną projekty
  • Negocjowanie z wykonawcami
  • Harmonogramowanie prac
  • Kontakt z podwykonawcą, bieżące reagowanie na zmiany w projekcie, nadzór nad budżetem
  • Testy systemu
  • Rozliczenie z wykonawcą
  • Przygotowanie dokumentacji systemu
  • Planowanie i koordynowanie rozwoju serwisów internetowych oraz e-commerce
  • Opracowanie koncepcji i rozwój aplikacji mobilnych
  • Współpraca z developerami, grafikami oraz działem sprzedaży firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości trendów Web Design
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów np. w metodyce Waterfall, Agile
  • Podstawowa znajomość kwerend SQL
  • Podstawowej znajomości HTML/CSS
  • Praktycznej wiedzy z zakresu tworzenia aplikacji mobilnych
  • Znajomości technologii Responsive Web Design
  • Praktycznej znajomość Google Analitics oraz zagadnień SEO/SEM
  • Odpowiedzialności i samodzielności w działaniu
  • Komunikatywności
  • Umiejętność przekładania potrzeb klientów na dokumentację funkcjonalną

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Pracę w młodym, przyjaznym zespole
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji
  • Możliwość rozwoju kompetencji na samodzielnym stanowisku

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy