Oferta pracy

Koordynator projektów IT

Polski Holding Inwestycyjny S.A.O firmie

Polski Holding Inwestycyjny S.A.

7 piętro

Poznań

Polski Holding Inwestycyjny S.A. i Polska Informatyka S.A., w związku z dynamicznym rozwojem, poszukują nietuzinkowej, charyzmatycznej osoby, która zajmie się koordynowaniem projektów IT.

Jeżeli lubisz ludzi, potrafisz skutecznie prowadzić negocjacje i masz doświadczenie w branży IT to z całą pewnością powinieneś dołączyć do naszego zespołu, w którym panuje niepowtarzalna atmosfera, gdzie nie ma czasu na nudę, a każdy projekt jest niepowtarzalny, wyzwalając nowe pokłady energii do dalszego działania.

Musisz wiedzieć jednak jedno, nie jest to praca dla każdego i nie zawsze będzie łatwo, jednak dzięki temu satysfakcja z wykonanego zadania jest wielka. Wykorzystaj swoją energię, odwagę i wytrwałość. W ramach rewanżu otrzymasz szacunek, przyjazną atmosferę, brak „szklanego sufitu”, uczciwą płacę. Postaw na rozwój zawodowy i jeśli czujesz, że jest to oferta skrojona pod Ciebie, nie wahaj się i aplikuj na stanowisko:

Zadania

  • Współpraca przy planowaniu oraz współprowadzeniu prowadzenie projektów IT
  • Pomoc przy tworzeniu harmonogramów projektu, budżetów, monitorowaniu postępów prac, odbiorów, rozliczaniu prac oraz raportowanie
  • Komunikacja i współpraca z konsultantami oraz odbiorcami biznesowymi
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu współprowadzenia projektów
  • Nastawienie na zrozumienie potrzeb biznesowych organizacji oraz skuteczne wspieranie ich realizacji
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i koordynacyjne
  • Samodzielność i otwartość w relacjach biznesowych
  • Doświadczenie w branży IT

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, brak tzw. „szklanego sufitu”
  • Pracę pełną wyzwań w rozwijającej się firmie
  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, karta multisport)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dużą samodzielność w działaniu oraz przyjazną atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
wejdź na naszą stronę www.phisa.pl i dowiedz się więcej

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy