Oferta pracy

Koordynator Projektów IT

Ciech S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SAP

  • Comarch

System operacyjny

O projekcie

Jako Koordynator Projektów IT w Grupie CIECH będziesz odpowiadać za kompleksową koordynację projektów IT, przechodząc przez cały cykl życia projektu, od założeń i uruchomienia projektów poprzez realizację aż do ich zamknięcia. Wiele z nich to złożone projekty aplikacyjne. Możesz zajmować się jednym do kilku z nich równocześnie. Będziesz mieć wpływ na kształtowanie procesów oraz na efekty. Czeka Cię współpraca z osobami z różnych obszarów w organizacji. Będziesz członkiem naszego Zespołu IT.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i koordynowanie ciekawych i zróżnicowanych projektów z obszaru IT: uzgadnianie celów biznesowych, zakresu projektów oraz wymagań, zarządzanie harmonogramem

  • Zarządzanie zespołami projektowymi na poziomie dużej Grupy Kapitałowej w Polsce i spółkach zagranicznych

  • Koordynacja współpracy z partnerami zewnętrznymi, uczestniczenie w procesach wyboru wykonawcy, uzgadnianie i podpisywanie umów

  • Prowadzenie komunikacji w projekcie

  • Identyfikacja ryzyk i opracowywanie planów zarządzania ryzykiem

  • Raportowanie statusów realizowanych wdrożeń i zadań kadrze zarządzającej

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej

  • Optymalizacja realizowanych procesów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku

  • Umiejętność pracy wielozadaniowej oraz prowadzenia wielu tematów równocześnie

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

  • Rozwinięte kompetencje liderskie

  • Umiejętność myślenia wysokopoziomowego (big picture thinking)

  • Wysoka koncentracja na detalach

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1, język niemiecki mile widziany

  • Udział w projektach wdrożeniowych systemów klasy ERP, w szczególności wdrożenia SAP

  • Certyfikat poświadczający umiejętność zarządzania projektami

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • agile
  • waterfall

Skład zespołu

  • project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • dokumentacja

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

To oferujemy

  • Szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje zawodowe

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Pakiet benefitów: opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie, kartę sportową

  • Rozwój kompetencji językowych: kursy języka angielskiego i niemieckiego online

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Wyślij cv

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa rekrutacyjna online

4

Oferta pracy

Ciech S.A.

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas: w naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, żywice, pianki, krzemiany, opakowania szklane.

Przewiń do profilu firmy