Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Projektów / Kierownik Zespołu

FUNDACJA SZANSA DLA NIEWIDOMYCH

Modlińska 246C

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja pracy zespołu projektowego

  • koordynacja projektów pod względem merytorycznym i finansowym, udział w ich tworzeniu

  • osobisty nadzór nad przebiegiem procesu projektowego od fazy pozyskania finansowania do rozliczenia końcowego

  • dokumentowanie projektów zgodnie z wytycznymi i regułami sztuki

  • planowanie, koordynowanie i kontrola projektów

  • tworzenie, kontrolowanie i aktualizacja harmonogramów

  • współpraca w zakresie organizacji konferencji, szkoleń, spotkań

  • dbałość o rozwój nowych inicjatyw

  • reprezentowanie organizacji na zewnątrz

Nasze wymagania

  • odpowiedzialność

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy

  • doświadczenie w prowadzeniu i rozliczaniu projektów,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • umiejętność pracy pod presją czasu, wielozadaniowość,

  • długoterminowa współpraca (minimum dwa lata),

  • wykształcenie wyższe,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,

  • gotowość do nauki,

  • wysoka kultura osobista,

  • profesjonalne podejście do zadań

  • skrupulatność, ambitna postawa.

Mile widziane

  • znajomość i umiejętność praktycznego wykorzystania metodologii projektowych (np. PRINCE2, PMI, Agile)

  • znajomość Wytycznych kwalifikowalności wydatków EFRR, EFS oraz FS 2014-2020,

  • doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych ze środków publicznych (PFRON, UE i inne).

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji i ciekawym zespole

  • Uczestnictwo w interesujących i ambitnych projektach

  • Udział w spotkaniach krajowych i zagranicznych

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na pełen etat)

  • Ambitne stanowisko pełne wyzwań

  • Możliwość awansu

  • Możliwość samodzielnego prowadzenia projektów

  • Dostosowanie powierzanych zadań do indywidualnych cech osobowościowych

  • Szkolenia

  • Nasze cele zawodowe to nie tylko praca, ale i pasja na całe życie,

  • Dzięki pracy z nami zdobędziesz nowe umiejętności i doświadczenie w środowisku projektowym, w aplikowaniu o dofinansowania oraz w zakresie działalności organizacji pozarządowych,

  • możliwość przystąpienia do programu Multisport.

Fundacja Szansa Dla Niewidomych poszukuje pracowników z doświadczeniem projektowym i/lub menadżerskim.

Jesteśmy pracodawcą równych szans. Zapraszamy do aplikowania osoby z niepełnosprawnością.

Przewiń do profilu firmy