Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Projektów

ROCK BUILDING sp. z o.o.O firmie

4 500 / mies. (zal. od umowy)
  • Wrzesińska 70
    Kostrzyn, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

ROCK BUILDING sp. z o.o.

Wrzesińska 70

Kostrzyn

Stabilnie i dynamicznie rozwijająca się firma realizująca budowy na terenie miasta Poznania poszukuje kandydata do pracy w biurze technicznym i przygotowania produkcji na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • pomoc w analizie projektów, standardów technicznych, wymagań prawnych i normatywnych, dotyczących realizowanych inwestycji
  • uczestniczenie w nadzorowaniu i koordynacji pracy biur projektowych współpracujących z firmą,
  • kontrola poprawności i terminowości wykonanych prac oraz ich odbiór
  • ofertowanie robót (przygotowywanie i rozsyłanie zapytań ofertowych),
  • raportowanie do kierownika projektu postępów prac projektowych

Wymagania:

  • osoba studiująca zaocznie lub absolwent I lub II stopnia kierunku budownictwo
  • brak doświadczenia nie jest przeszkodą w podjęciu pracy
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość programu AUTO CAD
  • otwartość na zdobywanie nowych umiejętności i naukę
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • dokładność, cierpliwość, skrupulatność i terminowość w realizacji działań

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, zdobywania uprawnień i certyfikatów (m.in.: uprawnienia budowlane, zarządzania projektami,) w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie członków zespołu na starcie ścieżki zawodowej

Ogłoszenie archiwalne