Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator projektów

Bamet

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z klientem na etapie konsultacji technicznych, procesu ofertowania i realizacji projektów,

  • Zarządzanie interdyscyplinarnym zespołem projektowym,

  • Nadzór nad realizacją projektów zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa i jakości klientów oraz wewnętrznymi standardami,

  • Koordynacja działań w zakresie przygotowania poszczególnych etapów uruchomienia projektu,

  • Prowadzenie prób, testów i walidacji maszyn i urządzeń,

  • Nadzór prac relokacyjnych i instalacyjnych – projekty krajowe i międzynarodowe,

  • Zarządzanie budżetem projektowy i bieżące raportowanie postępów prac do przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami),

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Sumienność, odpowiedzialność i zdolność do samodzielnej organizacji pracy,

  • Zdolności przywódcze, budowania relacji oraz motywowania zespołu,

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – poziom średniozaawansowany,

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacjach krajowych i zagranicznych,

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w przemyśle tytoniowym będzie dodatkowym atutem,

  • Doświadczenie zakresie budowy, serwisu, relokacji maszyn i urządzeń będzie dodatkowym atutem,

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ciekawą, pełna wyzwań pracę w zespole specjalistów

  • Prywatna opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karty Benefit MultiSport

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport