Koordynator Projektów Logistycznych

  • Stryków, Smolice (pow. łęczycki), łódzkie
  • Kierownik
  • 2019-03-26
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2019-04-25)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OSDW Azymut sp. z o.o.
    ul. G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa
    www.azymut.pl

    OSDW Azymut Sp. z o.o. jest firmą prowadzącą sprzedaż hurtową książek oraz świadczącą usługi dystrybucyjno-logistyczne na rynku wydawniczo-księgarskim.
    Naszym Klientom zapewniamy prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, realizowanie dostaw oraz całą gamę narzędzi wspomagających sprzedaż, od usług dystrybucyjnych i marketingowych po możliwość druku ma żądanie, oferowanego przez naszą nowoczesną drukarnię cyfrową.

    Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
    Miejsce pracy: Smolice 1F, 95-010 Stryków

    Podstawowe obowiązki stanowiska:

    • Prowadzenie projektów logistycznych
    • Przygotowanie harmonogramów projektów
    • Zarządzanie ryzykiem i budżetem prowadzonych projektów
    • Budowanie i wspieranie zespołów projektowych
    • Koordynacja prac i monitorowanie statusu prowadzonych działań Tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej
    • Przygotowywanie raportów
    • Utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami rozwiązań
    • Doradztwo w zakresie projektowania procesów logistycznych
    • Analiza i optymalizacja procesów w zakresie gospodarki magazynowej
    • Udział we wdrażaniu projektów logistycznych
    • Planowanie i nadzór nad terminowym przebiegiem projektu logistycznego

    Oczekiwania:

    • Oczekiwane wykształcenie wyższe,
    • Praktyczna znajomość metodologii prowadzenia projektów
    • Doświadczenia w zarządzaniu magazynem,
    • Zdolności przywódcze i organizacyjne
    • Znajomości zasad i standardów magazynowania
    • Bardzo dobrej organizacji pracy,
    • Inicjatywy w działaniu, samodzielności,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Zdolności komunikacyjne
    • Umiejętności pracy zarówno w grupie, jak i samodzielnej
    • Zaangażowanie i motywacja do ciągłego doskonalenia procesów,
    • Nastawienie na realizacje celów w zmieniającym się otoczeniu,
    • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji mając na uwadze cele firmy.

    Wybranej osobie oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży w oparciu o umowę o pracę, działalność gospodarczą lub umowę zlecenie
    • Wynagrodzenie składające się ze stałej miesięcznej podstawy oraz premii, której wysokość zależy od uzyskanego wyniku
    • Pracę od poniedziałku do piątku dwuzmianowy
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
    • Pełnych wyzwań pracę w zespół zgranych, dynamicznych osób
    • Dostęp do benefitów - karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.
    • Przyjazną atmosferę pracy

    Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji poprzez kliknięcie na przycisk APLIKUJ, widoczny pod niniejszym ogłoszeniem.

    Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą poufność.
    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

    Na życiorysie prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Wydawnictwo Lekarskie PZWL Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Administratorem danych jest Wydawnictwo Lekarskie PZWL Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących lub przyszłych rekrutacji. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

    Nasze wartości
    top
    top