Oferta pracy

Koordynator projektów międzynarodowych

EWL S.A

  • Lwów, Ukraina

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja projektów związanych z pracą tymczasową w biurze EWL we Lwowie

  • Odpowiedzialność za jakość realizacji projektów w zakresie współpracy z pracownikami tymczasowymi oraz klientami biznesowymi

  • Współpraca z obszarem rekrutacji i operacji EWL

  • Rozmieszczanie pracowników tymczasowych w innych krajach zgodnie z wymaganiami operacyjnymi

  • Dbanie o jakość koordynowanych projektów poprzez: kontakt z pracownikami tymczasowymi przebywającymi w różnych krajach, sprawdzanie dokumentacji, praca na wewnętrznym systemie wspierających zgodność procesu, potwierdzanie ofert finansowych i szczegółów zatrudnienia

  • Organizacja transportu pracowników tymczasowych do odpowiednich krajów i przekazywanie list pracowników z ich docelowymi miejscami pracy

  • Zarządzanie kosztami każdego projektu

  • Przeprowadzanie projektów zgodnie z ustalonymi procesami i proaktywne sygnalizowanie problemów

  • Przygotowywanie cyklicznych i dodatkowych raportów operacyjnych

Wymagania pracodawcy

  • Dostępność do pracy stacjonarnej w biurze EWL we Lwowie

  • Biegła lub zaawansowana znajomość języka ukraińskiego

  • Zaawansowana znajomość języka polskiego

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Masz 2 lata doświadczenia w koordynacji różnych projektów angażujących duże grupy ludzi

  • Jesteś zaangażowany/-a w realizację celów

  • Dotrzymujesz terminów i dbasz o szczegóły

  • Lubisz pracować z ludźmi, potrafisz rozwijać i utrzymywać długofalowe relacje

  • Potrafisz pracować w dużej grupie

Pracodawca oferuje

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów i rozwoju o obszarze międzynarodowych projektów

  • Aktywny udział w wyjątkowym projekcie, który zrewolucjonizuje europejski rynek pracy

  • Swobodna i partnerska atmosfera pracy

  • Ciekawe, samodzielne i pełne wyzwań stanowisko

  • Możliwość kształtowania procesów i dużą autonomię w pracy

  • Budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

EWL S.A

Założona w 2007 roku Agencja Pracy EWL rekrutuje najwyższej klasy specjalistów z rynków wschodnich (Azja, Ameryka Południowa, Rumunia). Jesteśmy liderem na polskim rynku zatrudnienia cudzoziemców w zakresie rekrutacji stałych, leasingu pracowniczego, outsourcingu i obsługi zatrudnienia obywateli państw trzecich.

Dostarczamy rozwiązania kadrowe dla większości sektorów gospodarki w krajach Unii Europejskiej, obejmujące także formalności związane z obsługą pracowników i legalizacją pobytu.

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działań rekrutacyjnych oraz przedstawicielstwa na Ukrainie oraz w Europie Wschodniej i Azji są gwarancją dostarczania efektywnych rozwiązań kadrowych, opartych na wykwalifikowanych pracownikach.

Na potrzeby zarządzania firmą uruchomiono unikatowy, dostosowany do potrzeb agencji pracy system CRM, a także wdrożono rozwiązania z zakresu zarządzania projektami i procesami informatycznymi.

Planujemy stworzyć kilka produktów technologicznych i chcielibyśmy o tym opowiedzieć podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Mamy razem dużo pracy. Nasz zespół to ponad 400 osób z różnych krajów (ponad 40% spoza Polski). Lubimy ze sobą współpracować i wierzymy, że wy też.

Przewiń do profilu firmy