Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator projektów

SMART WIND CLEANING GbR

7 00010 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne weryfikowanie czasu pracy techników

  • Wyjaśnianie z technikami nieścisłości odnośnie ich czasu pracy

  • Weryfikacja godzin na podstawie GPS, wykazu godzin, meldunków na turbinach, raportów

  • Wykonywanie i wysyłanie do techników cotygodniowych zatwierdzonych raportów godzinowych

  • Wykonywanie i wysyłanie do techników miesięcznych zestawień godzinowych na podstawie których są wyliczane wypłaty

  • Weryfikacja faktur techników zgodnie z wystawionymi zestawieniami

  • Kontrola użytkowania kart DKV

  • Kontrola czasu pracy techników w czasie realnym (gdzie są, co robią, ile zostało im czasu do zakończenia pracy itd)

  • Wykonywanie zestawień kosztów projektów

  • Dodatkowe prace biurowe zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Nasze wymagania

  • J. Angielski - Bardzo dobry w mowie i piśmie

  • J.Niemiecki - Dobry w mowie i w piśmie

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, szczególnie Excel, Word

  • Preferowane wykształcenie techniczne

  • Miejsce zamieszkania w okolicach siedziby firmy (45min jazdy autem) lub chęć zmiany miejsca zamieszkania

  • Bardzo wysoka kultura osobista

  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (nie koniecznie w branży wiatrowej)

  • Dokładność

  • Pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Bardzo dobra komunikatywność

  • Dyspozycyjność

  • Bystrość umysłu

To oferujemy

  • Niemiecka umowa o prace

  • Umowa na czas próbny na rok czasu, po roku na czas nieokreślony,

Smart Wind Cleaning GbR to dynamicznie rozwijająca się firma oferująca serwis i konserwację turbin wiatrowych. Nasze usługi wykonujemy doświadczonym i wykwalifikowanym personelem na terenie całej Europy. Naszym celem jest bezpieczne zapewnienie usług na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy