Logo Pracuj.pl

Koordynator projektów

OLX GroupO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Pewnie się zastanawiasz, co Cię tutaj czeka?

Otodom - dynamicznie się rozwijamy i stale szukamy nowych obszarów wartych zainteresowania. Chcemy dalej rozwijać usługi dla naszych klientów, mamy kilka pomysłów na oku… i tylko brakuje nam rąk do pracy, a dokładnie osoby, która w skuteczny sposób pomoże nam zarządzać licznymi projektami. W planach mamy projekty, których celem będzie albo dostarczenie nowych albo optymalizowanie istniejących usług dla klientów naszego serwisu. Czy tylko online? Niekoniecznie - działamy czasami również na styku dwóch światów: online & offline.

Nasze wymagania

Czego będziemy oczekiwać od Ciebie?

Daj nam komfort obserwowania, jak Twoje projekty płynnie idą do przodu i pokaż nam, co sprawia, że osiągamy kolejne kamienie milowe - umiejętność zarządzania projektami jest i będzie kluczowa. Czeka na Ciebie odpowiedzialność za nasze projekty od A do Z, w tym również szukanie nowych innowacyjnych usług dla naszych klientów. Potrzebujemy osoby, która przejmie inicjatywę i pomoże nam w realizacji nowych wyzwań. A wyzwań czeka na Ciebie sporo - jednym z nich jest zintegrowanie wokół projektu wielu interesariuszy, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, z różnych obszarów biznesu.

Jeżeli przy tym jesteś osobą proaktywną i chętnie nadajesz dobre tempo prac - nie mamy więcej pytań ;) I jeszcze coś - banalne acz niezbędne - miej frajdę z tego, co robisz i podziel się tym z całym naszym zespołem.

Na koniec, przyda się też, jeśli jesteś osobą:

Z poczuciem humoru ;)

Skuteczną i opanowaną

Szybką i rozważną w działaniu (trudne połączenie, wiemy)

Lubiącą ludzi – bez tego trudno Ci będzie pracować z nami i naszymi klientami ;)

Sprawa jest prosta. Spotkaj się z nami, daj się poznać i jak wszystko pójdzie elegancko...to dołączysz do ekipy Otodom.

To oferujemy

  • Dołączając do nas, będziesz mieć szansę:
  • współpracować z zespołem młodym duchem i nie tylko ;) mamy nieustannie dużo motywacji do działania - nuda Ci u nas nie grozi :)
  • pracować w międzynarodowym zespole, który jest częścią globalnej organizacji (to nie są tylko słowa :))
  • korzystać z nowoczesnego i komfortowego biura z przyjemnymi strefami relaksu w słynnym poznańskim Maratonie (a tymczasowo w trybie zdalnym bez ograniczeń - niestety),
  • otrzymać benefit, różne różniste benefity - nie pożałujesz - pakiet kafeteryjny to tylko jeden z nich,
  • rozwijać siebie i swoje talenty, jeśli tylko będziesz tego potrzebować - możliwości rozwoju jest wiele..

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • firmowa drużyna sportowa

Grupa OLX to najszybciej rozwijająca się sieć platform e-commerce na świecie. Każdego miesiąca ułatwiamy życie ponad 300 milionów ludzi, w ponad 30 krajach, na 5 kontynentach. Kształtujemy przyszłość handlu, odnajdując ukrytą wartość we wszystkim, co nas otacza. Każdego dnia pomagamy ludziom kupować i sprzedawać samochody, znaleźć pracę, wymarzone mieszkanie i jego wyposażenie oraz wiele, wiele więcej :)

Jesteśmy różnorodną społecznością, składającą się z ponad 10 tys. utalentowanych profesjonalistów. Wspólnie tworzymy organizację, w której każdy głos jest ważny. W Polsce nasza mocna reprezentacja to OLX, Otodom, Otomoto, Fixly i 321 Sprzedane. Więcej informacji znajdziesz na: www.olxgroup.com

Poznaj Otodom najpopularniejszy serwis internetowy ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Jesteśmy też częścią dumnie brzmiącego European Real Estate Customer Unit w strukturach globalnych OLX… i to nie są przechwałki - jesteśmy zespołem rozwijającym europejski rynek serwisów nieruchomości i odczuwamy to w codziennych zadaniach!

Zanim jednak wyślesz do nas aplikację, kilka pytań kontrolnych:

  • "Człowiek Plan" to Twoje drugie imię i skutecznie wykorzystujesz różne narzędzia do planowania i kontroli postępów w prowadzonych projektach?
  • Interesujesz się tym (tak naprawdę!), jak skutecznie budować i optymalizować doświadczenia użytkownika w świecie online?
  • Lubisz dane i zawsze szukasz w nich impulsu do działania, ale też dowodów na skuteczność Twoich działań?
  • Potrafisz w nieformalny sposób zaangażować ludzi z różnych obszarów biznesu do wspólnego działania w Twoich projektach?
  • Widzisz szklankę do połowy pełną a nie pustą i potrafisz zarażać tym ludzi?
  • Chętnie komunikujesz się w dowolnej formie w języku angielskim (nie szukamy native speakera - ważne że potrafisz się skutecznie porozumieć)?
  • Wszystko na tak? Brzmi ciekawie? Już wiesz, kogo szukamy.

Koordynator projektów, Poznań