Ta oferta pracy jest nieaktualna od 296 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Projektów

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2017-08-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    S&P Partners Sp. z o.o. Sp. k.

    Agencja marketingowa S&P Partners poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    Region: wielkopolskie

    Zakres obowiązków:

    • Kompleksowe organizowanie i przeprowadzenie projektów edukacyjno-eventowych (konferencje, warsztaty, szkolenia) – od przygotowania koncepcji do rozliczenia finansowego;
    • Tworzenie nowych koncepcji projektów w odpowiedzi na potrzeby Klienta;
    • Koordynowanie pracy zespołu wykonawczego;
    • Analiza danych i przygotowywanie raportów;
    • Budowanie relacji i aktywna współpraca z Klientami.

    Wymagania:

    • Wyższe wykształcenie (preferowany kierunek – marketing);
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami;
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel, Power Point);
    • Umiejętności organizacyjne;
    • Samodzielność i elastyczność w działaniu;
    • Kreatywność;
    • Rozwinięte zdolności komunikacyjne, umiejętność prowadzenia prezentacji;
    • Prawo jazdy kategorii B;
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego i branży farmaceutycznej.

    Proponujemy:

    • Pracę w dynamicznym zespole;
    • Niezbędne narzędzia pracy, szkolenia;
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Możliwość rozwoju profesjonalnego i realizacji własnych pomysłów.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji / zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883/".

    Informujemy, że Administratorem danych jest S&P Partners Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.