Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator projektów - Projektant ds. instalacji elektrycznych (instalacje fotowoltaiczne)

ALSEVA INNOWACJE S.A.O firmie

ALSEVA INNOWACJE S.A.

Samuela Bogumiła Lindego 7c

Kraków

ALSEVA Innowacje to deweloper i generalny wykonawca elektrowni fotowoltaicznych oraz wielkopowierzchniowych instalacji PV dachowych. Alseva, w ostatnich aukcjach dla odnawialnych źródeł energii przeprowadzonych na przełomie listopada i grudnia 2020 r. zabezpieczył gwarancje sprzedaży energii dla projektów fotowoltaicznych o mocy ponad 100 MWp.

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Analiza techniczna możliwości montażu instalacji fotowoltaicznych na podstawie wymaganych dokumentów, materiałów oraz wizji lokalnych
  • Opracowanie koncepcji instalacji fotowoltaicznych (AutoCad, DDS CAD), dobór urządzeń i komponentów konstrukcyjnych do instalacji PV
  • Sporządzanie projektów budowlanych oraz tworzenie dokumentacji technicznej przy pomocy programów do projektowania instalacji
  • Analiza nowych rozwiązań technicznych potrzebnych przy realizacji projektów
  • Udział w wycenie kosztów budowlanych związanych z instalacjami systemów fotowoltaicznych oraz przygotowywanie wycen finalnych i niestandardowych we współpracy z działem realizacji
  • Kontakt z przedstawicielami zakładów energetycznych i urzędów administracji publicznej w zakresie toczących się postępowań projektowych
  • Pozyskiwanie pozwoleń i decyzji administracyjnych (decyzje środowiskowe, warunki zabudowy, pozwolenie na budowę, warunki przyłączenia)
  • Współpraca z Project Managerami i innymi działami w firmie

Wymagania

Konieczne:

  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji fotowoltaicznych lub mikro instalacji PV
  • Znajomość zagadnień technicznych w obszarze fotowoltaicznych projektów dachowych (>500KW mile widziane)
  • Bardzo dobra znajomości programu AutoCAD oraz PV Sol
  • Sumienność, dokładność, umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenia wyższego - preferowane kierunkowe (OZE/energetyka/elektryka lub pokrewne)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Uprawnienia UDT OZE/SEP
  • Znajomość prawa związanego z projektowaniem instalacji (m.in. prawo budowlane, administracyjne)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stała podstawa plus premie uzależnione od jakości i wyników)
  • Nastawienie na długofalowy rozwój, szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne
  • Pracę w młodym zespole

Ogłoszenie archiwalne