Koordynator Projektów / Projektant HVAC

PGB Human ResourcesO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Kierownik / Koordynator

Agencja Personalna PGB HR dla swojego stałego Klienta, firmy zajmującej się projektowaniem instalacji i systemów budynkowych, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby na stanowisko:

Numer ref.: KP_0720_WAW_WAI

Opis stanowiska:

  • Samodzielne zarządzanie projektami.
  • Nadzór nad zespołem Asystentów.
  • Koordynacja projektów z różnych branż.
  • Nadzór projektów w miejscu budowy.
  • Projektowanie instalacji wg zakresu HVAC, posługując się oprogramowaniem CAD/Revit.
  • Kontrola dokumentacji.
  • Uczestnictwo w spotkaniach z klientami, architektami i wykonawcami.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Znajomość systemów HVAC.
  • Doświadczenie w projektowaniu w branży HVAC.
  • Zdolności menadżerskie i umiejętność zarządzania zespołem.
  • Dyspozycyjność i elastyczność.
  • Kreatywność i otwarty umysł.
  • Dobra organizacja.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z najbardziej renomowanych grup inżynieryjno- konsultingowych.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwości rozwoju i pracy przy ciekawych projektach.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy