Oferta pracy

Koordynator projektów promocyjnych

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA O firmie

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA

Plac Solny 14

Wrocław

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA poszukuje Koordynatora projektów promocyjnych, który dołączy do Zespołu projektów społecznych, odpowiedzialnego m.in.: za kampanię informacyjną „Zmień piec”, Wrocławski Budżet Obywatelski czy wydarzenie Made in Wrocław.

Szukamy osoby kreatywnej, która tak jak my, chce rozwijać swoje umiejętności i realizować ciekawe i wymagające projekty. Cenimy entuzjazm, umiejętność pracy zespołowej, łatwość dzielenia się wiedzą oraz nastawienie na wspólne rozwiązywanie problemów
Zakres obowiązków:
  • Planowanie i realizowanie projektów promocyjnych online i offline.
  • Koordynowanie i przygotowywanie wydarzeń promocyjno-informacyjnych.
  • Wyszukiwanie inspiracji możliwych rozwiązań do wdrożenia w realizowanych projektach.
  • Opieka nad prowadzonymi przez spółkę kampaniami promocyjnymi.
  • Nadzorowanie terminowości zleconych zadań.
  • Dbanie o przepływ informacji między klientami zewnętrznymi, a pracownikami zaangażowanymi w projekt.
  • Tworzenie materiałów i zarządzanie treściami na stronach www.
  • Wsparcie merytoryczne w przygotowaniu umów i zamówień.
  • Wsparcie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych, zarządzanych przez spółkę
Wymagania:
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office, G Suit.
  • Doświadczenie w koordynacji projektów.
  • Znajomość narzędzi Public Relations i marketingowych.
  • Znajomość zagadnień z zakresu promocji treści w mediach społecznościowych.
  • Umiejętność planowania pracy zespołu i egzekwowania założonego planu.
  • Podstawowa wiedza na temat zasad projektowania graficznego.
  • Praktyka w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych (Znajomość Facebook Ads traktujemy jako dodatkowy plus)
  • Co najmniej roczny staż pracy w pracy w mediach, agencji kreatywnej, Public Relations, czy działu marketingu.
  • Lekkie pióro, czyli łatwość w tworzeniu haseł reklamowych, przygotowywanie krótkich tekstów promocyjnych czy dłuższych form.
  • Zdolności interpersonalne.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy, wyznaczania priorytetów oraz terminowego działania.
  • Zainteresowanie tematyką miejską i znajomość Wrocławia będzie dodatkowym plusem
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Możliwość udziału w wyjazdach, kursach, szkoleniach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
  • Współuczestnictwo w tworzeniu nowych, ciekawych i zróżnicowanych projektów.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

ARAW SA to wydawca miejskich serwisów internetowych m.in.: www.wroclaw.plvisitWroclaw.eu oraz Wrocław Rozmawia.

Całe miasto w jednym miejscu, to motto przyświecające oficjalnemu portalowi Wrocławia (www.wroclaw.pl). Chcemy być podstawowym źródłem informacji dla mieszkańców Wrocławia i okolic, o ważnych aspektach życia we Wrocławiu, wydarzeniach kulturalnych i sportowych, możliwościach spędzenia czasu wolnego. Portal jest także narzędziem udostępniania e-usług i skutecznego komunikowania się Urzędu Miejskiego oraz wybranych spółek miejskich z mieszkańcami. Co miesiąc odwiedza nas ponad 1 000 000 użytkowników, a liczba naszych czytelników stale rośnie.

CV (bez listu motywacyjnego) prosimy wysyłać poprzez przycisk APLIKUJ..

Zastrzeżenie: Ogłaszający zastrzega sobie prawo do swobodnego wykorzystania ofert bez konieczności kontaktowała się ze składającym ofertę.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także po jej zakończeniu zgodnie  z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy