Logo Pracuj.pl

Koordynator Projektów Rekrutacyjnych

FOODjobs Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w zespole niezbędna do realizacji projektów rekrutacyjnych dla naszych kluczowych Klientów
  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych – w zależności od potrzeb
  • Wyszukiwanie dowolnymi metodami najlepszych kandydatów, dopasowanych do opisów stanowisk
  • Udział w rozwoju FOODjobs oraz HuntersGroup
  • Wsparcie naszego Działu Sprzedaży, bezpośredni kontakt z działem celem realizacji potrzeb Klientów
  • Badanie potrzeb u potencjalnych Klientów, przygotowywanie ofert, negocjowanie umów ze wsparciem Działu Prawnego
  • Koordynacja zespołu projektowego: Rekruterów/Researcherów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych – warunek konieczny
  • Doświadczenie na stanowisku: Team Lidera, Koordynatora lub podobnych - mile widziane
  • Wysokie umiejętności personalne
  • Duża motywacja, nastawienie na realizację celu
  • Wysoka kultura osobista
  • Swobodne poruszanie się w Internecie: umiejętność wyszukiwania informacji oraz umiejętność przekazywania ich dalej
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą
  • Ponadprzeciętne zaangażowanie

Mile widziane

  • Język angielski
  • Umiejętność pracy zdalnej/hybrydowej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B – kwestia porozumienia
  • Przejrzysty i atrakcyjny system premii
  • Elastyczny czas pracy. Dajemy możliwość pracy w modelu zdalnym lub hybrydowym. Kwestia potrzeb obu stron.
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie.
  • Program on-boardingowy oraz szkolenia wewnętrzne.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • jeden krótszy dzień pracy

Co nas wyróżnia:

  • Pozwalamy na elastyczną pracę w oparciu o transparentność obu stron.
  • Nie jesteśmy korporacją. Pracujemy z profesjonalnymi narzędziami, a decyzyjność skracamy do maksimum.
  • Dajemy swobodę na realizowanie swoich pomysłów. Nie upieramy się przy standardowych rozwiązaniach – jeśli Twoje pomysły są ciekawe i zgodne z celami – porozmawiajmy.

Koordynator Projektów Rekrutacyjnych, pomorskie