Oferta pracy

koordynator projektów rekrutacyjnych SSC/BPO

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Lubisz pracować z klientem a równocześnie potrafisz efektywnie koordynować pracę grupy rekruterów? Porozmawiajmy o roli koordynatora w zespole specjalizującym się w rekrutacjach dla sektora ssc/bpo.

koordynator projektów rekrutacyjnych SSC/BPONumer ref.: /464/07/2020/AR/53441

oczekujemy:

  • min. 3 lata doświadczenia jako rekruter/starszy rekruter
  • doświadczenia w rekrutacjach z obszaru ssc/bpo
  • doświadczenia w realizacji rekrutacji wielowolumenowych
  • mile widziane doświadczenie w budowaniu zespołów w start-upach lub nowych strukturach u klientów
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną rozmowę z klientem oraz kandydatem
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku przy wymagających klientach
  • umiejetności negocjacyjnych oraz asertywności
  • poczucia humoru:)
zadania
  • samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych dla klientów z sektora ssc/bpo
  • opieka nad klientami i bieżący z nimi kontakt
  • rozwijanie pozytywnych relacji z klientami
  • koordynacja grupy projektowej rekrutującej dla danego klienta
  • prowadzenie regularnych up-date calls z klientem
  • raportowanie
oferujemy
  • umowa o pracę (bez okresu próbnego)
  • szkolenia wewnętrzne
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • elastyczny czas pracy (zaczynasz między 8-9)
  • możliwość pracy z domu (obecnie 2-3 razy w tygodniu)
  • współpracę z kluczowymi klientami z branży ssc
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy