Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator projektów tłumaczeniowych - biuro tłumaczeń

ExLibro - Biuro Tłumaczeń i Usług Wydawniczych

Józefa Mehoffera 10

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie projektami tłumaczeniowymi na wszystkich etapach ich realizacji, kontakt z klientami, sporządzanie wycen, przydzielanie zadań tłumaczom i korektorom i koordynacja ich pracy

  • korekta i kontrola jakości tłumaczeń

  • praca z narzędziami CAT

  • inne prace biurowe wynikające z charakteru działalności biura tłumaczeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe filologiczne

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację z zagranicznymi klientami biura oraz korektę i kontrolę jakości tłumaczeń z języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość zasad poprawnościowych języka polskiego, umiejętność pracy z tekstem i wykonywania korekty tekstów w języku polskim

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i narzędzi formatowania tekstu

  • łatwość uczenia się nowych rzeczy, zaangażowanie i chęć do pracy, dobra organizacja pracy, rzetelność, dokładność, terminowość, odpowiedzialność

To oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę

  • ciekawa praca w międzynarodowym środowisku

  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy

  • wynagrodzenie odpowiednie do wykonywanej pracy i do wyników

O nas

Biuro Tłumaczeń i Usług Wydawniczych ExLibro zajmuje się świadczeniem usług tłumaczeniowych (tłumaczenia pisemne i ustne, zwykłe, specjalistyczne i uwierzytelnione) oraz usług pokrewnych (redakcja, korekta, weryfikacja tekstu, DTP). Współpracujemy z firmami, uczelniami, wydawnictwami i instytucjami publicznymi zarówno z Polski, jak i z wielu innych krajów Europy. Naszym priorytetem jest jakość świadczonych usług.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz ewentualnych poświadczeń kwalifikacji.