Koordynator projektów tłumaczeniowych - francuski i angielski

APOLONICA sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Warszawa, Polska
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

APOLONICA sp. z o.o. sp. k.

Warszawa

Warszawa

APOLONICA zajmuje się świadczeniem usług tłumaczeniowych od 1998 roku, oferując podmiotom z UE wysokiej jakości tłumaczenia na języki Europy Środkowo-Wschodniej.

Do naszego zespołu na warszawskim Powiślu, który obsługuje około 200 kontrahentów z całego świata, poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator projektów tłumaczeniowych - francuski i angielski

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie wycen, negocjowanie terminów i stawek z klientami i wykonawcami
  • Przydzielanie zadań wykonawcom wewnętrznym i zewnętrznym
  • Koordynowanie zespołów, nadzorowanie realizacji projektów
  • Wykonywanie końcowej kontroli językowej (final eye) w programie SDL Trados Studio i pakiecie Office
  • Rozliczenie projektu w programie do zarządzania (TMS)

Wymagania:

  • Znajomość francuskiego i angielskiego na poziomie minimum C1
  • Dobra organizacja i samodzielność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doskonała znajomość pakietu Office
  • Znajomość programu SDL Trados Studio
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w postedycji (MTPE)

Oferujemy:

  • Różnorodny charakter prowadzonych projektów
  • Miłą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
  • Poznawanie najnowszych narzędzi i trendów w branży tłumaczeniowej
  • Masaż biurowy w celu rozładowania stresu
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Warunki zatrudnienia i dodatkowe świadczenia do negocjacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy