Ta oferta pracy jest nieaktualna od 312 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Projektów Tłumaczeniowych

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    POZENA to nowoczesna firma lingwistyczna, która działa aktywnie na rynku od 1998 roku. Działamy w sektorze B2B i obsługujemy z sukcesem wielu polskich i międzynarodowych klientów z 23 krajów. Realizujemy dla nich tłumaczenia ustne i pisemne, profesjonalne szkolenia językowe, usługi NLP. Mamy wygodne biuro w centrum Poznania, skomunikowane z całym miastem. Naszym największym atutem są uśmiechnięci i zaangażowani ludzie, którzy cenią sobie sympatyczną atmosferę.

    KOORDYNATOR PROJEKTÓW TŁUMACZENIOWYCH
    Miejsce pracy: Poznań

    Wyjątkowa okazja dla osoby z doświadczeniem branżowym nabytym w dobrej firmie, jak również dla entuzjastycznego kandydata spoza branży, z doświadczeniem obejmującym kierowanie projektami i/lub negocjacje i/lub profesjonalną obsługę korporacyjnego klienta (po polsku, angielsku i niemiecku), który wie, że sprawdzi się w fantastycznym zespole, gdzie praca jest odpowiedzialna i wymaga wielu różnych czynności dziennie, ale jest niepowtarzalna, przebiega w przyjaznej atmosferze i zapewnia dużą dozę samodzielności.

    Główne zadania:

    • Koordynacja projektów językowych (nie: osobiste wykonywanie tłumaczeń).
    • Kosztorysowanie projektów i negocjacje z kontrahentami.
    • Uprzejma, profesjonalna obsługa polskich i zagranicznych klientów.

    Wymagania:

    • Biegła znajomość języków angielskiego oraz niemieckiego.
    • Komercyjna natura, pasja do osiągania sukcesu.
    • Profesjonalna postawa wobec klientów i kolegów.
    • Rzetelność, terminowość, podzielność uwagi.
    • Elastyczność, entuzjazm, energia, pomysłowość, poczucie humoru.

    Mile widziane dodatkowe atuty:

    • Wcześniejsze doświadczenie w koordynacji projektów językowych.
    • Znajomość oprogramowania branżowego (CAT, OCR) i biznesowego (MS Office, CRM).
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami.
    • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta.
    • Znajomość kolejnych języków obcych.

    Oferujemy:

    • Ciekawą, dynamiczną, wymagającą myślenia i nierutynową pracę.
    • Zaufanie i niezależność w samodzielnym realizowaniu zadań.
    • Współtworzenie sympatycznego i energicznego Zespołu.
    • Okazję do stosowania języków obcych w praktyce.
    • Kartę Multisport po okresie próbnym.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez POZENA z siedzibą w Poznaniu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest POZENA z siedzibą w Poznaniu przy ul. Reymonta 5/3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.