Ta oferta pracy jest nieaktualna od 117 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Projektów Tłumaczeniowych

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrum Lokalizacji C&M Sp. z o.o.

    Lider technologii w branży tłumaczeniowej

    Dołącz do jednego z najlepszych zespołów Koordynatorów Projektów Tłumaczeniowych w Polsce.
    Weź udział w rozwoju najnowocześniejszej technologii informatycznej i lingwistycznej. Stań się jedną z osób przygotowujących wersje językowe dokumentacji technicznej. Rozwijaj swoje umiejętności, pracując dla największych korporacji technologicznych.

    • Tłumaczymy 35 000 stron rocznie.
    • Obsługujemy setki klientów z całego świata.
    • Posiadamy rekomendacje najlepszych firm.
    • Współpracujemy z ponad 250 tłumaczami w Polsce i za granicą.
    • Nasza baza tłumaczeń zawiera 26 milionów słów.

    Miejsce pracy: Wrocław
    Numer referencyjny: Koordynator Projektów Tłumaczeniowych
    Opis stanowiska:
    • Terminowa i sumienna realizacją powierzonych zadań.
    • Kierowanie i nadzór nad wszystkimi etapami projektu tłumaczeniowego, od przekazania tłumaczenia, przez korektę, kontrolę jakości do dostarczenia do Klienta.
    • Bezpośrednia współpraca z Klientem, polegająca na definiowaniu jego potrzeb i oczekiwań.
    • Bliska współpraca z Działem Sprzedaży oraz zespołem Specjalistów DTP w celu zapewnienia najwyższej jakości produktu końcowego.
    • Zarządzanie budżetem oraz zasobami ludzkimi przy każdym powierzonym projekcie.
    • Współpraca z zespołem Tłumaczy i Korektorów z całego świata.
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
    • Znakomite zdolności organizacyjne i efektywne zarządzanie czasem.
    • Wielozadaniowość i umiejętność rozwiązywania problemów.
    • Umiejętność skutecznej komunikacji oraz negocjacji.
    • Zdolność podejmowania szybkich i samodzielnych decyzji, zorientowanie na wynik.
    • Znajomość oprogramowania CAT (SDL Trados, memoQ lub Across).
    • Dobra znajomość pakietu MS Office.
    • Przynajmniej roczne doświadczenie w pracy zawodowej, idealnie na stanowisku Koordynatora Projektów Tłumaczeniowych lub pokrewnym.
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę.
    • Premie kwartalne i roczne.
    • Lokalizację biura w sercu wrocławskiego Parku Szczytnickiego.
    • Współpracę z Klientami z całego świata.
    • Przyjazne warunki pracy.
    • Pracę w ambitnym i doświadczonym zespole.
    • Poznanie nowoczesnych narzędzi komputerowych.
    • Udział w krajowych i zagranicznych konferencjach i warsztatach.
    • Szkolenia specjalistyczne i ogólnorozwojowe.
    • Udział w działaniach prospołecznych i charytatywnych.
    • Imprezy integracyjne i firmowe rozgrywki sportowe.

    Nasza oferta jest także skierowana do osób niepełnosprawnych.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających życiorys i list motywacyjny
    klikając w przycisk aplikowania.
    W tytule wiadomości prosimy wpisać: Koordynator Projektu Tłumaczeniowego.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi osobami.