Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator Projektów Tłumaczeniowych z Językiem Niemieckim

Antal SSC/BPOO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Szukasz możliwości rozwoju w zespole kreatywnych osób?

Chcesz codziennie wykorzystywać języki obce?

Czekamy na kandydatów takich jak Ty!

Dla naszego klienta w Krakowie, międzynarodowa firma z branży tłumaczeniowej, szukamy osób na stanowisko:

KOORDYNATOR PROJEKTÓW TŁUMACZENIOWYCH Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Numer ref.: KRK/GER

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Monitorowanie procesu produkcji tłumaczeń,
  • Przydzielanie zadań członkom globalnych zespołów tłumaczeniowych,
  • Zarządzanie przepływem dokumentów pomiędzy oddziałami i   współpracownikami zewnętrznymi,
  • Administrowanie bazami danych,
  • Raportowanie danych,
  • Ogólne koordynowanie danego projektu.

WYMAGANIA:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (min.C1),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min.B2+),
  • Doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta/administracji/tłumaczeniach,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Niezależny i kreatywny sposób myślenia,
  • Dobra organizacja pracy własnej.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym i rozwijającym się środowisku,
  • Możliwości rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy,
  • Pakiet benefitów oraz dodatkowych szkoleń,
  • Nowoczesne, komfortowe biuro.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne