Administratorem danych osobowych przesłanych w złożonej aplikacji jest Akademia Finansów i Biznesu Vistula, ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych, e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Projektów

Akademia Finansów i Biznesu VistulaO firmie

  • Stokłosy 3, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 25 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Stokłosy 3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i nadzór nad prawidłową realizacją projektów;

  • sporządzanie dokumentacji projektowej;

  • promocja projektu i rekrutacja uczestników do projektów;

  • weryfikacja poprawności zgromadzonych dokumentów;

  • dbanie o prawidłową realizację działań zgodnie z harmonogramem projektów;

  • kompletowanie potrzebnej dokumentacji na potrzeby projektów;

  • bieżący kontakt z uczestnikami projektów i instytucją pośredniczącą;

  • ścisła współpraca z zespołem, w zakresie sprawozdawczości finansowo-rzeczowej realizacji projektów;

  • monitorowanie wskaźników projektowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego;

  • dobrej znajomości języka angielskiego;

  • doświadczenia w realizacji i/lub rozliczaniu projektów finansowanych z funduszy unijnych w tym w sporządzaniu wniosków o płatność oraz sprawozdawczych;

  • wiedzy i doświadczenia w zakresie przeprowadzania konkursów ofert oraz publikacji w bazie konkurencyjności zgodnie z wytycznymi Instytucji Zarządzającej;

  • znajomości wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach EFS na lata 2014-2020 oraz Ustawy o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowanych w perspektywie finansowej 2014-2020 (tzw. ustawy wdrożeniowej);

  • znajomości systemu SL2014;

  • wysokich umiejętności interpersonalnych;

  • umiejętności pracy pod presją czasu;

  • skrupulatności, rzetelności, dokładności;

  • swobodne poruszanie się w aplikacjach systemu MS Office;

  • samodzielności i dobrej organizacji pracy;

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • stanowisko z możliwością stałego poszerzania wiedzy i wymiany doświadczeń w zakresie organizacji szkoleń i projektów;

  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego oraz pozostania w strukturach nawet po wygaśnięciu programów pomocowych;

  • interesującą pracę i zróżnicowany zakres zadań;

  • niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie specjalistów;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Grupa Uczelni Vistula ma 29 lat doświadczenia na rynku szkolnictwa wyższego. Czerpie z tradycji pięciu ośrodków akademickich. Obecnie w jej skład wchodzą Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Jest najbardziej umiędzynarodowionym ośrodkiem edukacji wyższej w Polsce, a jej uczelnie zajmują czołowe miejsca w rankingach jakości niepublicznych szkół wyższych. Uczy jak w praktyce prowadzić międzynarodowy biznes. Jej wykładowcy to autorytety akademickie i wybitni praktycy: ekonomiści, dyplomaci, specjaliści ds. nowych technologii, turystyki i dietetyki, graficy i architekci. Na 13 kierunkach studiuje prawie 6 tys. studentów.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje