Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator Projektów

WILLSON & BROWN sp. z o.o.

Muszkieterów 15C

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z grupą projektową przy tworzeniu indywidualnych rozwiązań POS

  • Codzienny kontakt w języku niemieckim lub angielskim z Klientem biznesowym, prowadzenie korespondencji biznesowej

  • Nadzorowanie przebiegu projektu oraz prace administracyjne

  • Przygotowywanie prezentacji biznesowych

  • Spotkania z Klientami

  • Obsługę bazy danych

  • Raportowanie postępów i wyników prac

Nasze wymagania

  • Zaawansowana znajomość przynajmniej jednego języka: niemieckiego bądź angielskiego

  • Dużym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu projektami, obsłudze Klienta biznesowego lub we współpracy pomiędzy działem handlowym a produkcją

  • Wykształcenie wyższe

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Umiejętności współpracy z Klientem wewnętrznym i zewnętrznym

  • Rozwinięta wyobraźnia przestrzenna i wyczucie estetyki

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Inicjatywa, zaangażowanie i odpowiedzialność

Mile widziane

  • Znajomość MS Project, programów graficznych lub konstrukcyjnych

  • Znajomość dwóch języków: angielski, niemiecki

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Pracę w międzynarodowym, kreatywnym środowisku

  • Udział w ciekawych projektach z branży kosmetycznej

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Mobilne narzędzia pracy

  • Program adaptacyjny dla nowych pracowników

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Od ponad 20 lat działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż. Jesteśmy międzynarodowym liderem w branży POS. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia designu i developmentu, posiadamy największe w branży zasoby produkcyjne. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje większość krajów europejskich. Mamy swoje biura konstrukcyjno-sprzedażowe w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji. Jesteśmy pracodawcą, który zapewnia atmosferę pracy otwartą na innowacyjność i współpracę. Wierzymy w rozwój firmy poprzez rozwój jej pracowników. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu.

Przewiń do profilu firmy