Logo Pracuj.pl

Koordynator projektów

MAKINA Katarzyna PiekutO firmie

9 000–10 000
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Polskiej firmy z ugruntowaną pozycją we współpracy na skandynawskim rynku osoby na stanowisko koordynator projektów budowlanych.

Nasz klient zajmuje się realizacją kompleksowej obsługi całego procesu inwestycyjnego od projektu do budowy, zapewnia doradztwo techniczne podczas wyceny i określenia specyfikacji technicznej projektu budowlanego, zapewnia niezbędne materiały, organizuje transport na miejsce realizacji jak również odpowiada za montaż.

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie oraz koordynacja powierzonych projektów budowlanych i okołobudowlanych od aktualnych klientów (stały kontakt z klientem, dostawcami i montażystami)
  • Tworzenie ofert, kalkulacji i wycen do zamówień stałych klientów zagranicznych, szukanie nowych szans rozwoju współpracy u aktualnych klientów
  • Kontakt z obecnymi dostawcami, poszukiwanie nowych, negocjacje warunków, wyjaśnianie zagadnień technicznych oraz dobór rozwiązań do zapotrzebowania klienta samodzielnie lub wraz z projektantem i/lub konstruktorem, (gotowe produkty takie jak np. okna, drzwi, balustrady, konstrukcje, podkonstrukcje, elementy ze stali i innych tworzyw np. podstawy do maszyn, podkonstrukcje do maszyn, osłony)
  • Przygotowanie i nadzór nad dokumentacją projektową (raporty i harmonogramy w formie papierowej oraz w systemie)
  • Kontrola kosztów, parametrów technicznych i jakości zamawianych oraz dostarczanych produktów (m.in. kontakt telefoniczny z montażystami na miejscu)
  • Kontrola kosztów związanych z realizacją projektów
  • Udział w bieżących spotkaniach online z klientem (aktualizacja statusu projektu, przygotowanych harmonogramów, priorytetyzacja poszczególnych etapów, omówienie dokumentacji technicznej) i spotkaniach podsumowujących projekt (lessons lernt)
  • Szybkie reagowanie na zagrożenia, proponowanie i sprawne wdrażanie działań naprawczych

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (wszyscy klienci są anglojęzyczni – osoba pracująca na tym stanowisku odbywa spotkania online w kwestiach technicznych z klientem, przygotowuje dokumentacje, koresponduje w języku angielskim);
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata;
  • Zdolności negocjacyjne, samodzielność, umiejętność harmonogramowania zadań w projekcie i koordynacji projektu budowlanego;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego (mile widziana umiejętność obsługa AutoCAD i tworzenia rysunków technicznych – istnieje możliwość przeszkolenia);
  • Umiejętność budowania i utrzymywania partnerskich relacji z dostawcami i klientami w sytuacji presji czasowej;
  • Pro aktywność w szukaniu nowych szans biznesowych u klienta (jest to obsługa aktualnych klientów, nie pozyskiwanie nowych natomiast osoba na tym stanowisku powinna szukać i inicjować nowe szanse rozwoju współpracy;
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów i szukanie rozwiązań.

Mile widziane

  • umiejętność tworzenia prostych rysunków technicznych w AutoCAD (możliwość przeszkolenia przez firmę)

Pracodawca oferuje

  • Pracę stacjonarną, po okresie próbnym wchodzi w grę praca hybrydowa.
  • Godziny pracy 8-16 lub 9-17 do wyboru;
  • Umowa na okres próbny następnie umowa na czas nieokreślony.
  • Bonusy: 13 pensja, premia od ukończonych projektów.

Benefity

  • kawa / herbata
  • napoje
  • premia roczna
  • premia od ukończonych projektów
  • szybki proces decyzyjny
  • możliwość szkoleń

MAKINA Katarzyna Piekut

Firma rekrutacyjna MAKINA (nr wpisu: 25290)

specjalizuje się w doborze talentów dla firm produkcyjnych. Zależy nam na znalezieniu najlepszego miejsca pracy dla naszych kandydatów.

Koordynator projektów, Warszawa