Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator projektów

CENTRUM ASTRONOMICZNE IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA POLSKIEJ AKADEMII NAUKO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Centrum Astronomiczne im. M. Kopernika Polskiej Akademii Nauk jest instytutem naukowych, w którym prowadzone są badania naukowe w zakresie astronomii. Centrum zatrudnia ponad 100 pracowników, w tym ok. 60 pracowników naukowych. Dodatkowo, Centrum prowadzi studia doktoranckie, w których uczestniczy ok. 40 doktorantów. Instytut finansowany jest przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz inne agencje, polskie i zagraniczne, finansujące badania naukowe (NCN, FNP, ERC).

Zakres obowiązków:

  • wsparcie kierowników projektów i administracji w realizacji projektów,
  • przygotowywanie założeń koncepcyjnych realizacji projektów,
  • opracowanie harmonogramu prac z podziałem na poszczególne zadania, ze szczególnym uwzględnieniem zadań inwestycyjnych i organizacyjnych,
  • monitorowanie i ocena postępu prac wraz z szacowaniem ryzyka oraz proponowanie ewentualnych działań naprawczych,
  • sporządzanie, zarządzanie i administracja dokumentacją projektów (umowy, aneksy do umów, pisma w ramach prowadzonej korespondencji, ewidencja czasu pracy, etc.), oraz wprowadzanie danych o realizacji projektu do systemów informatycznych, w tym POL-on,
  • planowanie, wraz z kierownikiem projektu, budżetu i tworzenie kosztorysów oraz planów zamówień,
  • wsparcie procesu przygotowywania dokumentacji związanej z zamówieniami publicznymi (we współpracy z działem zamówień publicznych),
  • udział w spotkaniach z kontrahentami i zespołem projektowym (ew. prowadzenie spotkań w zastępstwie kierownika projektu),
  • negocjowanie warunków umów zawieranych z kontrahentami,
  • przygotowywanie korespondencji z instytucjami finansującymi oraz wsparcie w przygotowywaniu raportów merytorycznych i finansowych związanych z realizacją i rozliczaniem projektów,
  • zapewnienie zgodności realizacji projektów z zasadami programów instytucji finansujących, wytycznymi Instytucji Pośredniczących i zgodności z harmonogramem rzeczowo-finansowym,
  • przygotowywanie raportów wewnętrznych dotyczących postępów z realizacji projektów,
  • wsparcie w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie projektów,
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • współpraca oraz korespondowanie zarówno w j. polskim jak i angielskim,
  • wsparcie działu formalno-kadrowego w realizowanych działaniach.

Wymagane:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w obsłudze projektów badawczych ze szczególnym uwzględnieniem projektów inwestycyjnych,
  • znajomość programów MS Office - poziom średnio-zaawansowany,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • samodzielna organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu.

Zalecane:

  • wykształcenie wyższe w zakresie administracji i/lub zarządzania,
  • studia podyplomowe funduszy europejskich,
  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku ds. obsługi projektów,
  • doświadczenie w obsłudze projektów finansowanych z funduszy europejskich,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • umiejętności interpersonalne (praca z naukowcami),
  • samodzielne rozwiązywanie problemów,
  • inicjatywa w podejmowaniu działań,
  • znajomość oprogramowania SL2014.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, kompetencji i zakresu obowiązków.
  • Możliwość stałego podnoszenie kwalifikacji.
  • Międzynarodowe oraz wielokulturowe środowisko pracy.
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe).

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne