innogy Stoen Operator Sp. z o.o.

Koordynator Projektów

innogy Stoen Operator Sp. z o.o.O firmie

  • Piękna 46, 00-672 Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

#TOJASNE
że mamy dla Ciebie

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
  • 2 premie w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • dodatkowe 2 dni wolne w roku
  • opiekę medyczną
  • kartę multisport
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
  • Sekcje sportowe (squash, piłkę nożną, smocze łodzie)
  • extra gotówka na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
to globalna
liczba naszych pracowników
to liczba pracowników
innogy w Polsce
to liczba
oddziałów
w Polsce
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: IG/NW/1219

Kogo szukamy? Osoby, która:

  • ma co najmniej 2-letnie doświadczenie w analizowaniu danych biznesowych i procesów
  • ma doświadczenie w projektowaniu wskaźników jakości (KPI)
  • ma potwierdzone umiejętności z zakresu budowy raportów biznesowych (znajomość SAS, Tableau)
  • ma doświadczenie w prowadzeniu projektów wdrażających nowe rozwiązania biznesowe
  • ma doświadczenie w prowadzeniu projektów RAD (Rapid Application Development)
  • jest otwarta na wdrażanie zmian i niestandardowe rozwiązania
  • dobrze czuje się we współpracy z różnymi obszarami w organizacji
  • korzysta z Excela na poziomie zaawansowanym (znajomość VBA)
  • zna języka angielski (poziom B2)

Twoim dodatkowymi atutami będą: doświadczenie w pracy obszarze IT lub Kontrolingu oraz znajomość SAP, SAP BW i SAS.

Poznaj zadania jakie mamy dla Ciebie:

  • prowadzenie powierzonych projektów
  • działania związane z agregowaniem i analizowaniem danych biznesowych
  • monitoring analityczny efektywności procesów, wskazywanie ryzyk i odchyleń od normy
  • stworzenie i utrzymywanie dashboardu wydajności procesów w organizacji oraz raportów
  • zarządzanie komunikacją z właścicielami biznesowymi monitorowanych procesów
  • tworzenie aplikacji wspierających efektywność procesów w poszczególnych częściach organizacji
bottom
Koordynator ProjektówNumer ref.: IG/NW/1219

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy