Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Projektów

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (pod względem przychodów za rok 2015), a także jedna z 500 wiodących firm świata według rankingów magazynu Fortune oraz agencji ratingowej Standard & Poor’s. CBRE, z siedzibą główną w Los Angeles, zatrudnia ponad 75.000 pracowników i obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 450 biurach na całym świecie (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich). Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.cbre.pl

Lokalizacja: Wrocław

Oferujemy:

Dołączając do CBRE możesz być pewny, że będziesz pracować w światowej klasy zespole i zawsze będziesz mieć ten zespół za sobą. Będziesz mieć wolność w wyborze własnej ścieżki, i pamiętaj, że ważne dla nas jest nie to jak długo z nami pracujesz, ale jak skutecznie. Już teraz dołącz do firmy #1 na światowym rynku nieruchomości komercyjnych.

Pakiet świadczeń dodatkowych:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie aktywności sportowej - Benefit System
  • Szeroki zakres profesjonalnych szkoleń i możliwości rozwoju
  • Udział w charytatywnych i komercyjnych wydarzeniach sponsorowanych przez CBRE.

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie projektów zakresie adaptacji wnętrz i przebudów powierzchni biurowych, handlowych i magazynowych w tym przygotowywanie specyfikacji technicznej, koordynowanie procesu projektowania i wyboru generalnego wykonawcy, monitoring postępu prac na budowie, uczestnictwo w przeprowadzaniu odbiorów powierzchni oraz wsparcie procesu relokacji biura.
  • Monitorowanie postępów w realizowanych projektach za pomocą dostępnych narzędzi, w tym przygotowywanie wstępnych, okresowych i końcowych raportów, zgodnie ze standardami CBRE
  • Zapewnianie zgodności realizowanych prac z wymogami klienta, aktualnymi przepisami, zasadami bezpieczeństwa oraz wewnętrznymi regulacjami CBRE
  • Wizytowanie nieruchomości wchodzących w skład portfela klientów CBRE w Polsce oraz innych nieruchomości
  • Zbieranie informacji koniecznych do przygotowania opinii dotyczących aspektów technicznych obiektów budowlanych
  • Koordynowanie procesu ofertowania – przygotowywanie, ofert dotyczących usług Działu Doradztwa Budowlanego
  • Bieżąca współpraca z innymi działami CBRE

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane, architektoniczne lub sanitarne;
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w branży budowlanej
  • Znajomość polskiego prawa budowlanego oraz międzynarodowych standardów budowlanych
  • Umiejętność samodzielnego działania pod nadzorem Project Managera
  • Zainteresowanie branżą doradztwa budowlanego
  • Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom minimum B2)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel), oraz programu MS Project
  • Prawo jazdy kat. B.

Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk:

UWAGA: Rozmowa kwalifikacyjna będzie prowadzona w języku angielskim.

Uprzejmie prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie w CV i liście motywacyjnym danych osobowych przez CBRE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Rondzie ONZ 1, w celach przyszłych procesów rekrutacyjnych (włączenia CV do bazy kandydatów Spółki), zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku (Dz. U. 2015. Poz. 2135).

Administratorem danych osobowych osób aplikujących o pracę jest CBRE Sp. zo.o. z siedzibą w Rondo 1, rondo ONZ, który przetwarza dane w celach rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne, informujemy o prawie wglądu do treści swych danych oraz ich poprawiania.

www.cbre.pl

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się