Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator projektów

DUON Dystrybucja Sp. z o.o.O firmie

  • Wysogotowo (pow. poznański)

    Wysogotowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie wycen projektów;

  • wykonywanie wizji lokalnych u potencjalnych klientów;

  • opracowywanie koncepcji lokalizacyjno-technicznych;

  • wspieranie departamentu sprzedaży w aspektach technicznych przy negocjacjach umów z klientami;

  • poszukiwanie, negocjacje ofert i wybór wykonawców;

  • kompleksowa koordynacja projektów inwestycyjnych;

  • nadzór i koordynacja działań projektowych i budowlanych wykonawców;

  • nadzór nad budżetami projektów;

  • sporządzanie raportów i zestawień dotyczących koordynowanych inwestycji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne);

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i Word;

  • znajomość AutoCAD;

  • umiejętności koordynacyjne;

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

  • prawo jazdy kat. B;

  • gotowość do wyjazdów służbowych;

  • samodzielność, zaangażowanie i kreatywność;

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów – umiejętność współpracy z ludźmi.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży gazowniczej lub pokrewnych;

  • znajomość programu SAP;

  • znajomość prawa budowlanego, przepisów z zakresu gazownictwa;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • znajomość standardów i metodologii zarządzania projektami.

To oferujemy

  • pracę z nowymi technologiami w gazownictwie w ramach Departamentu Inwestycji i Rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • współpracę i wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów;

  • możliwość stałego rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach;

  • pracę w nowoczesnym biurze z wykorzystaniem profesjonalnych systemów informatycznych;

  • samochód służbowy;

  • możliwość korzystania z dodatkowych benefitów takich jak zajęcia z j. angielskiego w godzinach pracy, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do wakacji, bony świąteczne, Pracowniczy Program Emerytalny i wiele innych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

DUON Dystrybucja Sp. z o.o.

Spółka DUON Dystrybucja sp. z o.o. wchodząca w skład grupy energetycznej GGE jest obecnie jednym z wiodących prywatnych dystrybutorów gazu ziemnego w Polsce. Grupa GGE jest zaangażowana także w wytwarzanie, dystrybucję i sprzedaż ciepła oraz energii elektrycznej, sprzedaż gazu ziemnego poprzez infrastrukturę stron trzecich oraz oferuje przedsiębiorstwom kompleksowe rozwiązania energetyczne na bazie różnego rodzaju paliw.

Przewiń do profilu firmy