Koordynator Projektów Wystawienniczych

ZAMEK KRÓLEWSKI NA WAWELU - PAŃSTWOWE ZBIORY SZTUKIO firmie

ZAMEK KRÓLEWSKI NA WAWELU - PAŃSTWOWE ZBIORY SZTUKI

Wawel 5

Kraków

Zamek Królewski na Wawelu – Państwowe Zbiory Sztuki
ogłasza nabór na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • koordynowanie procesu realizacji projektów wystawienniczych i wydarzeń kulturalnych,
  • czuwanie nad terminowym przebiegiem realizacji całości projektu od momentu jego rozpoczęcia aż do momentu oficjalnego otwarcia,
  • przygotowywanie harmonogramu i budżetu projektu,
  • bezpośrednia współpraca z kuratorem, aranżerem oraz z resztą zespołu powołanego do realizacji danego przedsięwzięcia, a także kontrola i koordynacja ich pracy,
  • realizacja harmonogramu i budżetu projektu oraz współpraca z instytucjami i podmiotami zaangażowanymi w jego realizację,
  • zawieranie umów niezbędnych w procesie projektowym,
  • monitorowanie procesu powstania aranżacji wystawy, realizacja zleceń zewnętrznych w celu wykonania jej elementów,
  • monitorowanie procesu powstania druków towarzyszących wydarzeniu (we współpracy z działem wydawnictw i promocji),
  • wprowadzanie wniosków dotyczących realizacji usług lub zakupów niezbędnych dla realizacji projektu, zlecanie prac na zewnątrz.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie,
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym naciskiem na znajomość programu Excel,
  • umiejętność pracy z budżetem,
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego, w tym koordynacja wystawy o randze międzynarodowej lub wystawy składającej się z minimum 200 muzealiów
  • skuteczność działania,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność ustalania priorytetów,
  • umiejętność kontroli pracy innych oraz egzekwowania powierzonych działań w określonym terminie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych,
  • wysokie umiejętności interpersonalne (komunikatywność i umiejętność pracy w zespole),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (drugi język będzie dodatkowym atutem),
  • umiejętność prezentacji i prowadzenia spotkań publicznych,
  • wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne,
  • kreatywność i samodzielność w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań,
  • znajomość programu MS Project będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach, możliwość tworzenia rozwiązań od podstaw,
  • w pełni samodzielne stanowisko, otwartość na zmiany i nowe pomysły,
  • pracę pełną możliwości i wyzwań zawodowych,
  • atrakcyjną lokalizację – Wzgórze Wawelskie :)
  • dofinansowanie do wczasów, bilety do teatrów i opery, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość udziału w wydarzeniach kulturalnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy