Koordynator projektów

INKATOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Ząbkowice Śląskie

    Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie działań związanych z bezpośrednim prowadzeniem projektu na produkcji

  • Kierowanie podległym zespołem pracowników

  • Codzienna współpraca z klientem oraz rozwiązywanie bieżących problemów

  • Odpowiedzialność za prowadzenie harmonogramu pracy

  • Regularne przeprowadzanie audytów warstwowych

  • Wsparcie w ewaluacji pracowników i szkolenia podległego zespołu

  • Wdrożenie i nadzór w obszarze 5S

  • Działania procesowe w przypadku reklamacji

  • Prowadzenie oraz nadzór nad dokumentacją

  • Wsparcie w obszarze estymacji oraz zatwierdzania kosztów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem

  • Doświadczenie w branży Automotive

  • Znajomość narzędzi jakościowych i/lub logistycznych

  • Znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Ciekawą i dynamiczną pracę w branży motoryzacyjnej dla kluczowych graczy rynku motoryzacyjnego

  • Zdobycie doświadczenia z zakresu systemów i narzędzi jakościowych stosowanych w branży motoryzacyjnej

  • Rozwój zawodowy – dajemy możliwość rozwoju w ramach struktur operacyjnych na stanowiskach związanych z koordynowaniem i zarządzaniem projektami; jak również w ramach ścieżek inżynieryjnych, trenerskich i specjalistycznych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premie

  • Realny wpływ na rozwój firmy – możliwość proponowania i wdrażania własnych rozwiązań

  • Regularne szkolenia

  • Przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania klikając w przycisk Aplikuj.

Zapewniamy kontakt z każdym kandydatem.

INKATOM powstała jako odpowiedź na potrzeby rynku motoryzacyjnego w Polsce.

Naszą misją jest być blisko klienta, rozpoznać potrzeby i wdrożyć trafne i efektywne rozwiązania.

Być rozpoznawalnym jako profesjonalny i rzetelny partner w biznesie, tym samym realizować projekty w pełni dopasowane do potrzeb naszego klienta.

Obecnie na projekt realizowany u jednego z naszych klientów – zakładu produkcyjnego z terenu Łodzi, poszukujemy osób na stanowisko: Koordynator projektów.

Miejsce pracy: praca projektowa

Przewiń do profilu firmy