Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Projektów ze znajomością języka chińskiego

Novago Sp. z o.o.

  • Mława

    Mława, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Rolą osoby na tym stanowisku będzie koordynowanie różnych projektów operacyjnych, przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji, a także wspieranie członków Zarządu w realizacji bieżących zadań, w tym uczestniczenie w zewnętrznych spotkaniach.

Nasze wymagania

  • Płynna znajomość języka chińskiego, angielskiego – warunek konieczny, znajomość języka polskiego będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność poruszania się w środowisku wielokulturowym głównie z kultury azjatyckiej

  • Mile widziane osoby narodowości chińskiej oraz wiedza z obszaru inżynierii środowiska, technologii lub prawa.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Wysokie umiejętności organizacyjne (pracy własnej i koordynacji pracy innych)

To oferujemy

  • Możliwość udziału w ciekawych projektach, dających duże możliwości rozwoju

  • Pracę w dynamicznym i otwartym zespole

  • Wielonarodowe i wielokulturowe środowisko

Novago Sp. z o.o. spółka zależna China Everbright Environment.

Grupa Novago jest liderem w zarządzaniu odpadami komunalnymi i największym producentem paliwa alternatywnego (RDF) w Polsce. W skład Grupy Novago wchodzi sześć zakładów produkcyjnych w Polsce.

China Everbright International, notowana na giełdzie w Hongkongu, jest wiodącym graczem w branży ochrony środowiska w Chinach i Azji, koncentruje się głównie na spalarniach odpadów, energii odnawialnej, oczyszczaniu ścieków i zintegrowanym wykorzystaniu biomasy.

Przewiń do profilu firmy