Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Projektu – branża deweloperska

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów z branży deweloperskiej, poszukuje samodzielnej osoby do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Gdynia

    Obowiązki:

    • Kompleksowa koordynacja procesu inwestycyjnego związanego z projektowaniem nowych osiedli mieszkaniowych do momentu uzyskania pozwolenia na budowę.
    • Koordynacja prac w zakresie architektoniczno – urbanistycznym.
    • Kontrola i skuteczne egzekwowanie terminów węzłowych w harmonogramach projektów.
    • Kontrola zgodności projektów z wytycznymi.
    • Koordynacja procesu weryfikacji dokumentów w zespole projektowym (kilkanaście osób).
    • Określanie spraw formalnych związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę, koordynacja i udział w ich przeprowadzaniu.
    • Organizacja formalności w urzędach w imieniu dewelopera.
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi (branżyści, projektanci, itp.) i zespołami wewnątrz organizacji.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w branży budowlanej, projektowej (architektonicznej) związane z projektowaniem nowych osiedli mieszkaniowych.
    • Praktyczne wykorzystanie posiadanej wiedzy przy obsłudze inwestycji.
    • Bardzo dobra znajomość aktualnych aktów prawnych.
    • Umiejętność pracy na harmonogramach.
    • Zdolność do przewidywania zagrożeń dla projektu.
    • Skuteczność, asertywność.
    • Skrupulatność, zadaniowość, doskonała organizacja pracy.
    • Mile widziane doświadczenie w kontaktach z urzędnikami.
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Pracę przy nowoczesnych inwestycjach dla znanego dewelopera wielokrotnie nagradzanego w międzynarodowych konkursach.
    • Bardzo komfortowe warunki pracy (nowoczesne biuro z widokiem na morze).
    • Wszelkie potrzebne narzędzia pracy (możliwość korzystania z samochodu służbowego, laptop, telefon komórkowy, itp.).
    • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego.
    • Współpracę w ramach działalności gospodarczej.
    • Atrakcyjny system premiowy (możliwość uzyskania 2 dodatkowych pensji w roku).
    • Pracę w Trójmieście (inwestycje na miejscu, nie ma konieczności podróży służbowych).

    Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv oraz kilka słów, dlaczego jest Pan/i odpowiednim kandydatem na to stanowisko z podaniem nr ref. KPD/DEV/GDY

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane."