Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator projektu ds. produkcji palet i pelletu drzewnego

  • łódzkie
  • Kierownik
  • 2018-03-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

    KPD-012018

    Opis stanowiska:

    • nadzór nad procesem produkcji palet i pelletu drzewnego
    • optymalizacja procesu produkcji,
    • proponowanie innowacyjnych rozwiązań
    • zarządzanie zespołem produkcyjnym
    • raportowanie wyników produkcji do przełożonych

    Wymagania:

    • wiedza z zakresu technologii i produkcji drewna, palet i pelletu drzewnego,
    • umiejętności menedżerskie,
    • znajomość procesów produkcji,
    • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
    • b. dobra organizacja pracy,
    • b. dobre umiejętności komunikacyjne,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • jęz. angielski jako dodatkowy atut

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji kandydata,
    • dodatkowe bonusy uzależnione od wyników pracy,
    • prywatną opiekę zdrowotną

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.