Oferta pracy

Koordynator Projektu ds. Utrzymania Ruchu i Infrastruktury

APV.EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Renomowana poznańska agencja rekrutacyjna APV.EU (nr KRAZ: 24145) szuka dla swojego klienta, firmy z branży produkcyjnej, osoby na stanowisko:

KOORDYNATOR PROJEKTU DS. UTRZYMANIA RUCHU I INFRASTRUKTURY (Freelancer)

Numer ref.: Forma pracy: Projekt 6 – miesięczny

ZADANIA:

  • Wsparcie szefa utrzymania ruchu przy transferze stanowisk produkcyjnych
  • Prowadzenie inwestycji – przygotowanie planów, zbieranie ofert na wykonanie usług, nadzór nad wykonawcami
  • Przygotowanie i kontrola budżetu w trakcie trwania projektu
  • Rozwiązywanie technicznych, organizacyjnych i logistycznych problemów
  • Nadzór nad odbiorem nowych stanowisk produkcyjnych w zakresie wymagań prawnych – pomiary ochronne instalacji elektrycznych, dopuszczenia dozorowe
  • W przypadku prac związanych z budynkiem wsparcie w nadzorze nad zgodnością z prawem budowlanym

WYMAGANIA:

  • Kilkuletnie doświadczenie jako Project Manager lub Freelancer przy transferze fabryk i linii produkcyjnych
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Uprawnienia elektroenergetyczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Mile widziane uprawnienia budowlane

OFERUJEMY:

  • Półroczny kontrakt na zasadach B2B
  • Pracę w międzynarodowej firmie z kapitałem japońsko-francuskim
  • Ciekawe zadania i dużą samodzielność
  • Współpracę z zaangażowanym zespołem opartą na partnerskich relacjach
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem danych jest APV.EU z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy