Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator projektu EDU-PL

Intraservis Job Sp. z o.o. Sp. kom.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie spotkań z dyrekcją, uczniami ostatnich klas szkół średnich, zawodowych oraz szkół dla dorosłych i prezentacja naszego projektu

  • Współpraca z uczelniami wyższymi, szkołami średnimi i policealnymi biorącymi udział w projekcie na terenie całej Polski w zakresie jego sprawnej realizacji

  • Współpraca z Kierownikiem projektu oraz strukturami Działu Sprzedaży i Koordynacji naszej Firmy w zakresie wdrożenia działań

Nasze wymagania

  • Szukamy kreatywnych osób najlepiej ze środowiska pedagogicznego

  • Znających specyfikę, struktury i funkcjonowanie szkół

  • Osób lubiących wyzwania, pracę z ludźmi, ceniących niezależność i zadaniowy czas pracy

  • Lubiących podróże i nawiązywanie nowych kontaktów

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie w sympatycznym zespole pełnym energii do działania

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość zdobywania nowych kompetencji miękkich poprzez udział w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez Firmę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - system wynagrodzeń oparty na wynikach pracy (podstawa + premia)

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy w tym samochód służbowy.

O nas

Intraservis Job, to polska agencja pracy w wieloletnim doświadczeniem, o strukturach międzynarodowych. Skutecznie rekrutujemy i dostarczamy specjalistów z wielu branż, na obsługiwane przez nas kontrakty, w ciągu ostatnich lat zrekrutowaliśmy ponad 15 000 pracowników

O PROJEKCIE:

Projekt EDU-PL skierowany jest do przyszłych uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów wybranych uczelni w Polsce, chcących podjąć naukę w systemie zaocznym oraz pracę na jednym z naszych kontraktów. W ramach projektu dla uczniów oraz studentów mamy do zaoferowania szereg benefitów w tym pełne pokrycie kosztów nauki, bezpłatne mieszkanie oraz pokrycie dodatkowych kosztów nauki takich jak dojazdy, a także pakiet komercyjnej opieki medycznej przez okres nauki.

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI OSOBAMI