Ta oferta pracy jest nieaktualna od 186 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Projektu EFS

  • Bielsk Podlaski, Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sysco Polska zapewnia nowoczesne i kompleksowe rozwiązania biznesowe dla przedsiębiorstw, NGOs i sektora publicznego. Od lat działa na rzecz promocji przedsiębiorczości oraz budowania umiejętności niezbędnych do osiągania sukcesu w biznesie. Dostarcza kursy i szkolenia  pozwalające na rozwój osobisty oraz poprawę kompetencji zawodowych. Obecnie realizujemy projekt dotacyjny dla osób chcących otworzyć własną firmę, do którego poszukujemy osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Białystok, Bielsk Podlaski
    Opis stanowiska:
    • nadzór i kontrola nad poszczególnymi etapami projektu dofinansowanego z EFS
    • weryfikacja zgodności prowadzonych działań z umową o dofinansowanie oraz wytycznymi
    • współpraca z członkami zespołu projektowego
    • osiągnięcie wyznaczonych celów w określonym czasie
    • nadzór nad prawidłowością wydatkowania budżetu
    • sprawozdawczość merytoryczna i finansowa
    • wykonywanie innych niezbędnych zadań zleconych przez kadrę zarządzającą

    Wymagania:

    • minimum roczne doświadczenie w zakresie zarządzania projektami z EFS
    • doświadczenie z zakresu koordynacji i rozliczania projektów unijnych w szczególności projekty przeznaczone dla osób bezrobotnych (POKL VI-IX, POWER, RPO)
    • znajomość zagadnień związanych z finansowaniem projektów unijnych
    • wykształcenie wyższe
    • biegła obsługa programów MS Office
    • doskonała organizacja pracy
    • samodzielność i inicjatywa w działaniu
    • zaangażowanie i dyspozycyjność
    Oferujemy:
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym zespole
    • formę współpracy ustaloną według indywidualnych preferencji
    • współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zainteresowanych Kandydatów prosimy o dołączenie do CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Sysco Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z poźn. zm.). Zostałem/am poinformowany/-a o dobrowolności podania danych osobowych, oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania."

    bottom