Ta oferta pracy jest nieaktualna od 66 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Projektu EFS - Kursy językowe i komputerowe

  • Radom, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-07-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Radom

    Zadania:

    • bezpośredni kontakt z uczestnikami projektu (w tym z osobami niepełnosprawnymi)
    • rekrutacja uczestników na szkolenia
    • stała współpraca z kadrą pracującą w projekcie w tym nadzór nad wykonywanymi przez nie zadaniami
    • nawiązywanie współpracy z partnerami w celu realizacji zadań w projekcie,
    • monitorowanie udziału uczestników w projekcie
    • weryfikacja dokumentów projektowych wypełnianych przez uczestników
    • prowadzenie dokumentacji wymaganej w projektach unijnych
    • przygotowywanie wniosków o płatność
    • przygotowywanie i aktualizowanie harmonogramów płatności,
    • współpraca z instytucjami rozliczającymi dotacje unijne
    • monitorowanie postępu rzeczowego i finansowego projektu
    • przygotowywanie wniosków o wprowadzenie zmian w projekcie
    • przeprowadzanie formalnych procedur wyboru dostawców dla projektów finansowanych z udziałem środków publicznych i ich dokumentowanie
    Wymagania:
    • zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania, kreatywność (czyli po prostu pomysłowość)
    • dokładność i skrupulatność, umiejętności komunikacyjne (kontaktowość)
    • pozytywne nastawienie i umiejętność pracy z różnymi grupami społecznymi
    • mile widziane doświadczenie w pracy przy projektach szkoleniowych/unijnych oraz rekrutacji uczestników
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej pod kątem wymaganych terminów,
    • umiejętność pracy pod presją czasu (i nie jest to pusty frazes!)
    • bardzo dobra znajomości obsługi komputera (szczególnie pakietu MS Office)
    Oferujemy:
    • zatrudnienie w stabilnej firmie,
    • dynamiczną pracę, pełną wyzwań i odpowiedzialną
    • możliwość rozwoju zawodowego: szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne w tym organizowane przez IZ RPO
    • dużą dawkę elastyczności i samodzielności
    • ciepłą domową atmosferę pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Jeśli nie boisz się wyzwań i jesteś zainteresowany/a tą ofertą, napisz coś o swoich mocnych stronach i załącz CV jako odpowiedź na ogłoszenie. Przesyłając swoje CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby rekrutacji przez następujące spółki Mersey Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie siedzibą w Warszawie. Po zakończeniu procesu rekrutacji Twoje CV wraz z przekazanymi danymi osobowymi zostanie zniszczone w sposób uniemożliwiający jego odtworzenie a Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane.