Oferta pracy

Koordynator projektu

POMORSKA PLATFORMA PRACY SP Z O OO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
W związku z rozwojem firmy zatrudnimy osobę na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • realizowanie projektu z zakresu HR
  • rekrutacja i selekcja pracowników
  • kontrola pracy pracowników
  • rozliczanie pracowników
  • dbanie o wizerunek firmy
  • utrzymywanie dobrej współpracy z klientami

Wymagania:

  • znajomość zagadnień z dziedziny HR
  • podstawowa znajomość zagadnień technicznych z branży produkcyjnej i stoczniowej
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie
  • doświadczenie przy realizacji projektów w Agencji Zatrudnienia mile widziane
  • komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • wynagrodzenie na podstawie umowy wzbogacone o system premiowy
  • elastyczny czas pracy
  • dużą samodzielność w ramach powierzonych obowiązków
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju w zakresie profilu działalności spółki
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pomorską Platformę Pracy Sp. z o.o., z siedzibą ul. Kolonia Zręby 18, 80-133 Gdańsk dla potrzeb procesu rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy