Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator projektu

POLITECHNIKA GDAŃSKAO firmie

POLITECHNIKA GDAŃSKA

Gabriela Narutowicza 11

Gdańsk

Politechnika Gdańska jest najstarszą i największą uczelnią techniczną w północnej Polsce. Prestiż PG potwierdzają sukcesy: 1 miejsce w ministerialnym rankingu uczelni najczęściej wybieranych przez kandydatów na studia pod względem liczby zgłoszeń w przeliczeniu na jedno miejsce, 8 miejsce wg rankingu „Perspektyw”, logo HR Excellence in Research, 2 wydziały z kategorią A+, 5 wydziałów z kategorią A.

W 2019 r. Politechnika Gdańska znalazła się w gronie 10 laureatów tzw. uczelni badawczych, kształcących i prowadzących badania na najwyższym poziomie. Gdańska uczelnia zajęła w tym konkursie zaszczytne 2 miejsce.

Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska zatrudni osobę na stanowisko Koordynatora projektu.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie Kierownika projektu w bieżących obowiązkach wynikających z realizacji projektu budowy Budynku Centrum Ekoinnowacji Politechniki Gdańskiej;
  • nadzorowanie prawidłowej realizacji i koordynacja harmonogramu;
  • organizacja narad koordynacyjnych budowy;
  • bieżąca organizacja pracy biura projektu, obsługa korespondencji i dokumentacji projektowej;
  • współpraca z projektantami, inspektorami nadzoru, urzędami oraz innymi instytucjami na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego;
  • uczestnictwo w procesie odbioru robót budowlanych;
  • tworzenie raportów i oceny postępów realizacji projektu;
  • bieżąca analiza i koordynacja rozliczenia kosztów projektu;
  • bieżąca współpraca z jednostkami organizacyjnymi Politechniki Gdańskiej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: budownictwo lub pokrewne;
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku np. w dziale inwestycji lub w pełnieniu funkcji Inżyniera Budowy lub Koordynatora projektu przy realizacji inwestycji w zakresie budownictwa kubaturowego;
  • znajomość procedur administracji architektoniczno-budowlanej;
  • znajomość regulacji prawnych z zakresu Ustawy Prawo Budowlane;
  • umiejętność sporządzania harmonogramów prac;
  • umiejętności redagowania pism urzędowych;
  • biegła znajomość obsługi komputera i posługiwania się pakietem MS Office (przede wszystkim Excel i Word);
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne;
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B;
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • posiadanie uprawnień budowlanych;
  • praktyczna znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych;
  • umiejętność obsługi i wykorzystywania oprogramowania typu AutoCad i MS Project.
  • umiejętność sprawdzania przedmiarów i kosztorysów, znajomość zasad kosztorysowania oraz obsługi programu NORMA.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania doświadczenia i wiedzy;
  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w poniższy przycisk aplikowania

Ogłoszenie archiwalne