Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Projektu

  • Gdynia, pomorskie
  • Kierownik
  • 2018-09-11
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gdynia
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe koordynowanie projektów produkcyjnych Klientów z branży POS (obsługa produkcji ETO). Poszukujemy osoby z techniczną wiedzą na temat obróbki metalu oraz posiadającą umiejętności handlowe, dla której kontakt z klientem to nie tylko zebranie podstawowych informacji potrzebnych do zamówienia.
    Koordynator Projektu powinien być doradcą i specjalistą w branży, w której działamy, a jednocześnie dzięki swoim umiejętnościom komunikacyjnym i handlowym potrafi kompleksowo obsługiwać zamówienia i budować długotrwałe relacje z klientami.

    Zadania na stanowisku:

    • utrzymywanie stałej współpracy z Klientami w wybranych krajach Europy Zachodniej
    • kompleksowa obsługa pozyskanych zamówień
    • szacowanie budżetu projektu
    • przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków zgodnie ze standardami firmy
    • prowadzenie dokumentacji projektu
    • kontakty z innymi działami firmy pod kątem analizy dokumentacji technicznej, specyfikacji, norm, rysunków, szczegółowych wymagań klienta związanych z wdrożeniem produktu
    • nadzorowanie harmonogramu prac w obrębie projektu (od fazy projektowej do produkcji seryjnej i dostarczenia produktu do Klienta)

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe- profil techniczny - warunek konieczny
    • język obcy płynny- stały kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami z Europy zachodniej (angielski lub niemiecki, mile widziane również inne języki)
    • doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem projektami lub koordynowaniem produkcji oraz kontaktem z Klientami – minimum rok
    • znajomość specyfiki firmy produkcyjnej bądź usługowej
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • praktyczna znajomość systemów ERP
    • płynna obsługa programu Excel

    Szansę przy rekrutacji zwiększy:

    Doświadczenie w branży POS

    • praktyczna znajomość programów do kosztorysowania i przygotowywania ofert
    • znajomość programów do projektowania 3D
    • znajomość dodatkowego języka obcego

    Oferujemy:

    • realny udział w tworzeniu sukcesów firmy
    • fundusz socjalny (m.in. drobne prezenty okolicznościowe, talony na święta, wczasy „pod gruszą”, bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne)