Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Projektu

Briju 1920 Sp. z o.o.O firmie

Briju 1920 Sp. z o.o.

Paderewskiego 25

Gniezno

BRIJU 1920 sp. z o.o. lider w produkcji jubilerskiej i dystrybucji na rynku polskim i zagranicznym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie, planowanie i nadzorowanie procesów usprawniających prawidłowe wykonie planów sprzedażowych,
  • Tworzenie procedur i ścieżek procesów,
  • Przygotowywanie raportów cyklicznych na potrzeby działu,
  • Badanie rynku pod kątem potencjału oraz kierunków rozwoju,
  • Czynny udział w kształtowaniu polityki sprzedażowej,
  • Udział w spotkaniach zewnętrznych i wewnętrznych dotyczących projektu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane ekonomia, finanse,
  • Doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży lub analiz biznesowych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając:

Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne