Oferta pracy

koordynator projektu II - doskonalenie procesów

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Nowogrodzka 47A

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za doskonalenie procesów obsługi projektów dofinansowanych przez NCBR w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (POIR).

  • planowanie, projektowanie i wdrażanie optymalizacji do procesów obsługi finansowo-merytorycznej projektów dofinansowanych przez NCBR;

  • inicjowanie działań doskonalących w ramach funkcjonujących procesów - opracowanie, wdrożenie, monitoring;

  • tworzenie dokumentów opisujących procesy i bazy wiedzy procesowej;

  • bieżąca weryfikacja terminowości i właściwej realizacji procesu obsługi beneficjentów NCBR;

  • koordynacja pracy zespołów zadaniowych;

  • bieżące wsparcie zespołów zadaniowych w realizowanych zadaniach;

  • stała i bieżąca współpraca z poszczególnymi komórkami organizacyjnymi w biurze oraz z innym działami w NCBR.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w analizie i projektowaniu procesów biznesowych;

  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w obsłudze projektów dofinansowanych ze środków publicznych (np. w rozliczaniu, wyborze, kontroli projektów);

  • bardzo dobra znajomość przepisów i zasad dotyczących funduszy strukturalnych, w szczególności EFRR;

  • doświadczenie w koordynowaniu pracy innych osób;

  • dobra znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint);

  • dobra znajomość systemu SL 2014;

  • wykształcenie wyższe;

  • umiejętność myślenia analitycznego;

  • orientacja na wynik oraz umiejętność realizacji ambitnych celów;

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • umiejętność zarządzania projektami i zarządzania zmianą.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • system kafeteryjny

Dodatkowe informacje

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnością spełniających wymagania rekrutacyjne.

Po więcej informacji odnośnie zasad wynagradzania w naszej organizacji zapraszamy TU.

Zgodnie z ustawą o naszym funkcjonowaniu po przeanalizowaniu wszystkich aplikacji na naszej stronie internetowej publikujemy listę kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne dla tego procesu rekrutacyjnego.

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wiesz, jak działa inteligentny recenzent do rekomendacji książek? Albo stetoskop współpracujący ze smartfonem? A symulator katastrof drogowych do szkolenia służb ratunkowych? Takie projekty wspieramy naszą codzienną pracą w Grupie NCBR. Dołącz do jedynej takiej organizacji dofinansowującej innowacje w Polsce. Weź udział w unikatowej pracy nad rozwojem konkurencyjności polskiej gospodarki.

Przewiń do profilu firmy